Stem

wachten ...

Stem op jouw Clubheld en win!

Wie wordt de Clubheld van 2018? Wordt het de held van jouw sportvereniging? Mooi, want dan is jouw club € 10.000,- rijker! Meedoen dus! Breng je stem uit, en maak zelf kans op een reis naar Liverpool met 2 tickets voor Liverpool FC – Chelsea FC.

Vul de naam van jouw Clubheld in en klik vervolgens op jouw Clubheld om een stem uit te brengen. Je kan ook een plaatsnaam selecteren om de genomineerden in die plaats te zien (maak dan wel de zoekbalk leeg!). Staat jouw Clubheld er nog niet tussen? Dan kan je die hier nomineren.
 

-- kies plaats -- 
A Bawabiji - DSC 4 - Kerkdriel
Aad Bezemer - Darts in Delft - Delft
Aad Eilander - WZC - Wapenveld
Aad Pietersen - Langlaufvereniging Bedaf - Uden
Aad Stoof - Vv naaldwijk - Naaldwijk
Aart Goossensen - DVS'33 Ermelo - Ermelo
Aart Valkhof - FC ‘s-Gravenzande - 's-Gravenzande
Aat Wortman - VV SJC - Noordwijk
Ab Bol - VV smitshoek - Barendrecht
Ab Donga - v.v. LRC Leerdam - Leerdam
Abe Langendoen - OVV - Oostvoorne
Ad Blom - TV de Schans - Geertruidenberg
Ad de Vries - Usv Hercules - Utrecht
Ad Drost - GVA - Doornenburg
Ad Kox - DOSKO'32 - Eersel
Ad Provoost - Sv Walcheren - Vlissingen
Ad van de Berkt - D B S - Eindhoven
Ad van Gilst - ssv 65 - Goes
Ad van Gompel - Efc Eersel - Eersel
Ad van Gorkum - V.v. Bavel - Bavel
Ad van Loon - Victoria03 - Oudenbosch
Ad van Rijen - UVV40 - Ulvenhout
Ad van Schijndel - BCG (Badmintonclubgestel) - Sint-Michielsgestel
Ad van Tilburg - Rksv BSC - Roosendaal
Ad Vergeer - FC Oudewater - Oudewater
Ad Verhoef - Avantri - Schoonhoven
Ad Vloet - Hapse Boys - Haps
Ada Breedijk - Cvv-befair voetbal - Waddinxveen
Addis Admiraal - Hattoheim - Hattem
Adri van Cadzand - HVV24 - Hulst
Adri Vos - seolto - Zevenbergen
Adri Zumbrink - Voetbalvereniging svf - Cothen
Adriaen Brouwer - Ngv - Neede
Adrie Jansen - Wehlse tennisvereniging - Wehl
Adrie Rovers - Madese Tennis vereniging - Made
Adrie Seelen - Tennisvereniging SET - Schalkwijk
Adrie van Uden - Wsv de Goudenham - Maasbommel
Adrie Vente - ZVH Volleybal - Zevenhuizen
Adrie Voorbraak - KV Juliana - Oud Gastel
Aeilt Hassing - V&Z - Veendam
Agaat Mostert - De Waag - Wageningen
Age Tichelaar - fc Harlingen - Harlingen
Agnes Burgs - HV Desk - Kaatsheuvel
Ahmed Mohamed - v.v. Sleeuwijk - Sleeuwijk
Aïda Hordijk - Hockeyclub Houdt Dapper Stand - Den Haag
Aimen Said - BMT - 's-Gravenhage
Aïsha van Zijl - FC de Bilt - De Bilt
Albert Brummel - V.V. Oene - Oene
Albert Janssen - sv DCS - Zevenaar
Albert Stam - vv Strijen - Strijen
Albert van Geloof - DHV - Zevenbergschen Hoek
Alex Bogaars - TWC de Kempen - Valkenswaard
Alex Jobse - Vv Serooskerke - Serooskerke
Alex Krijger - Hwa Rang Do - Vlissingen
Alex Mulders - RCD - Dordrecht
Alex van der Linden - vv BZS - Beusichem
Alex van Herpen - Tv de Hoge Heide - Vlijmen
Alex van Luttikhuizen - Sv orderbos - Apeldoorn
Alex van Zaanen - badminton vereniging Nieuw Vennep - Nieuw-Vennep
Alexander Postma - Topspinners ( Padel Leraar ) - Enschede
Alie Winters - Bvl - Lemmer
Allard Kolkman - ABS - Bathmen
Allard Kolkman - ABS - Bathmen
Allard Schaap - TV BTC Benthuizen - Benthuizen
Alma Veldhuis en Monique Jansen - Majorettevereniging The Fantasy Kids - Rucphen
Alwin Dongelmans - Tavv - Ter Aar
Alwine Baars - V.v. De Jonge Spartaan - Middelharnis
Amber Derksen - Badmintonvereniging Roosteten - Roosteren
Amber Loonen - OHC ‘01 - Oosterhout
Ambros Christiaans - Ten donck - Ridderkerk
An Roelse - Vv hellevoetsluis - Hellevoetsluis
An Tebbehof - Kameleon - 's-Gravenhage
André Bakker - V.V. De Meern - De Meern
Andre de Koning - VVGOES - Goes
André Filius - VV Veere - Veere
André Franken - Vv.Zundert - Zundert
André Goorman - Dosko 32 - Duizel
Andre Langenhuizen - VV Heeswijk - Heeswijk-Dinther
Andre Mundi - SV Hatert - Nijmegen
Andre Pennings - ZVVJabeek - Jabeek
André van de Schans - Stichting Dansclub `de Kets´ - Sprang-Capelle
Andre van Gool - olijmpia 60 dongen - Dongen
Andrea Karremans - Bewoners Organisatie Vreewijk - Rotterdam
Andy dos Santos - Rvv Blijdorp - Rotterdam
Angela Donkers - Doskonale - Breda
Angela Langeveld - vv Katwijk - Katwijk
Angela van Lang - HV Geel Zwart - 't Zand
Angele Verheul - Volleybal Club Krimpen - Krimpen aan den IJssel
Angelique de vries - Foarut - Menaam
Angelique Engelen - Gymnastiek Ver. Turnlust - Budel
Angelique Neuber - Sv delden - Delden
Anil Jagroep - OSV - Oud-Beijerland
Anita van der Vorst - WAVV - Wageningen
Anja de Koning - Atletiekvereniging DJA - Zundert
Anja Hartmans - V.V. Dongen - Dongen
Anja van der Burg - Oliveo - Pijnacker
Anja Vanenburg - Fc delta sports “95 - Houten
Anke van de Anker - TV Malden - Heumen
Anne Heinig - UT Kring Futsal - Enschede
Anne van Baal - VC ODI - Oost- West- en Middelbeers
Anne van der Horst Bruyn - Deventer Hockey Vereniging - Deventer
Anne-Marie Nelck-Jeltes - RunBikeRun Pijnacker - Pijnacker
Anneke Both - CSW - Wilnis
Anneke de Bruiin - Petanquevereniging Jeu de Bouckles - Boekel
Anneke Duijndam - vv Schipluiden - Schipluiden
Annelies Hillebrandt - VPG Amsterdam - Amsterdam-Zuidoost
Annelies Leurs - sv Ouderkerk - Ouderkerk aan de Amstel
Annelies van Haren - NDD - Doetinchem
Annemarie Jongen - Nevelo - Oisterwijk
Annemarie Klaassen - TV Poortugaal - Poortugaal
Annemarie Kooper - T. V. Bosch en Duin - Bosch en Duin
Annemiek Krol - Reddingshonden Groep Drenthe - Borger
Annet Verpoort - Alphense Boys - Alphen aan den Rijn
Annick Cuypers - Handbalvereniging BERGEIJK - Bergeijk
Annie van de Put - vv raamsdonk - Raamsdonk
Anniek van Wijngaarden - Tempo - Bergen op Zoom
Anny Kraaykamp - FcEngelen - 's-Hertogenbosch
Anouk van der Burg - Fc Weesp - Weesp
Anrico Visser - sparta 30 - Andel
Ans Lohuis - tennisvereniging de Bekkelweide - Geesteren
Ans Vorkink - GMHC Goor - Goor
Anthony Raaijmakers - Woenselseboys - Eindhoven
Antoinette Koolen - GSBW - Goirle
Anton de Vent - EMMS - Slagharen
Anton de Witt - TV de Ooievaars - Hank
Anton Hol - ASV Arkel. - Arkel
Anton Vael - ADSV Dynamica - Vlissingen
Anton van Leest - Wielervereniging Breda - Breda
Antonietta Carta - Sovoco - Soest
Antoon van de Heuvel - mvv mariahout - Mariahout
Antoon van Oorschot - vv Bruheze - Helmond
Aram Schalm - DVH - Amstelveen
Arax Sarian - Break Stars - Baarn
Arianne Brouwer - Ngv - Neede
Arie Altena - T.O.Z. - Oss
Arie Bierman - SV DWO - Zoetermeer
Arie Derks - vv gassel - Gassel
Arie Dijkshoorn - Schipluiden - Schipluiden
Arie Hak - vv hedel - Hedel
Arie Lichthart - Handbalvereniging VVW - Wervershoof
Arie Louwers - Fairplay badminton - Dedemsvaart
Arie Portenger - Hoekse Bridge Club - Hoek van Holland
Arie Smits - vv G D C - Eethen
Arie van Kooten - vv Linschoten - Linschoten
Arie van Os - L.T.C. de Heerenduinen - IJmuiden
Arie Verhoeven - Zwem- en Polovereniging Door Water Fit Sliedrecht - Sliedrecht
Ariën de Kerk - vfc - Vlaardingen
Arij Saaman - vv EBOH - Dordrecht
Arja Smit - V.V.H.P. - Papendrecht
Arjan Gijze - HBSS - Schiedam
Arjan Jonkers - MSC Meppel - Meppel
Arjan Taaij - Abiant Lycurgus - Groningen
Arjan ter Schegget - Duikvereniging Albacare - Zutphen
Arjen Hoekman - SC Genemuideden - Genemuiden
Arjen Vos - RKSV MULO - Helmond
Arjen Vos - Stiphout vooruit - Helmond
Arlan Jongenelen - Masato - Roosendaal
Arno Blankenspoor - gvvv - Veenendaal
Arno Vermeer - Svdw 75 - Doetinchem
Arno Vissers - WDS'19 - Breda
Arnoud Lepelaars - V.V. RIETHOVEN - Riethoven
Arthur Schutte - Rohda Raalte - Raalte
Ary Dijkshoorn - Vv schipluiden - Schipluiden
Astrid Klok - zpc Woerden - Woerden
Astrid Kokken - reddingsbrigade oss - Oss
Astrid Schreuder - S.V. de Meerschutters - Aalsmeerderbrug
Aubry Beijnes - Dio '30 - Druten
Babette Martens - CVK MIA - Amersfoort
Bakkali - Vv meern - De Meern
Barbara Kinsbergen - HSV Wasmeer - Hilversum
Barny Kieft - Elspeet voetbal - Elspeet
Barre Vreeswijk - Ona. - Gouda
Barrie Muilwijk - TC de Belt - Heukelum
Barry Pennock - Rksv RCD Dordrecht - Dordrecht
Bart Couwenberg - HSV De Grote Karper - 's-Hertogenbosch
Bart de Jong - Atletiek vereniging Zuidwal - Huizen
Bart de Wild - OVC'85 - Oosterbeek
Bart Hoff - Diomedon afdeling survival - Steenbergen
Bart Koning - VV De Blesse - De Blesse
Bart Molenaar - DMHC Shinty - Driebergen-Rijsenburg
Bart Nijhof - SV Ratti - Vorden
Bart Reinds - CVV Achilles - Enschede
Bart van Essen - TV rijnhuyse - Nieuwegein
Bart Versteeg - RODA '28 - Winssen
Bart Wullems - Dutmella scouting - Son en Breugel
Bartus van den Hul - sv `t Harde - 't Harde
Bas Jansen - TV rijnhuyse - Nieuwegein
Bas Kaptein - DVOV - Rheden
Bas Ligthart - GMHC - Gouda
Bas Looren de Jong - Ijsclub Vooruitgang - Ammerstol
Bas Noorloos - River Skate Team - Zuilichem
Bas Tooten - MHC Goirle - Goirle
Bas van de Wiel - Tennisvereniging Tv Edos - Gassel
Bas Veenendaal - Zuid-Eschmarke. - Enschede
Bastiaan Kors - Alphense Atletiek vereniging AAV'36 - Alphen aan den Rijn
Be Veen - FVV - Hoogezand
Bea Roijackers - hockey club gemert - Gemert
Bedirhan yildirim - Oranje wit - Dordrecht
Ben Broekmeijer - Jeu de Boules Vereniging Amicale Cuijk - Cuijk
Ben Cox - Spartaan 1920 - Rotterdam
Ben de Fretes - BDF Taekwondo - Tilburg
Ben Hofs - DVV - Duiven
Ben Sebel - HVOS - Spijkenisse
Ben Steenhorst - FC Binnenmas - Maasdam
Ben Woertman - Helios - Deventer
benjamin ie - alphenseboys - Alphen aan den Rijn
Bennie Freriks - voetbalver. D.Z.S.V. - Dinxperlo
Bennie Jansen - SV Zeddam/St Joris - Zeddam
Bennie Overbeek - Freewheelclub - Ulft
Bennie Vermandel - THOR - Sas van Gent
Benno Goosen - Achilles’12 - Hengelo
Benno Ouwersloot - Concordia - Delft
Bep Schipper - WWNA - Wenum Wiesel
Berend Doornewaard - DESTO - Utrecht
Berend Vos - Libera - Werkendam
Berken Sahbudak - Sc den hoorn - Den Hoorn
Bernadette Kuijpers - Hockeyclub O.M.H.C - Rotterdam
Bernadette Snoeijen - Vv Geldrop - Geldrop
Berno Setz - MHC - Best
Berry Aalders - SCE Nijmegen - Nijmegen
Berry de Koning - Hermes DVS - Schiedam
Bert Bloks - RKSV De Weebosch - Bergeijk
Bert Bos - voetbalvereniging : S.S.S. - Klaaswaal
Bert de Meijere - Sv. Zeist - Zeist
Bert de Rooij - Korfbalvereniging Tiel'72 - Tiel
Bert en Ria van Scheppingen - SV Hoofddorp - Hoofddorp
Bert Goessine - Sv de rijp - De Rijp
Bert Jan Ronde - vv oosterhout - Oosterhout
Bert Kleine - VV Tiendeveen - Tiendeveen
Bert Kocken - Kutclub - Teeffelen
Bert Koster - C.e.c - Emmer-Compascuum
Bert Leloux - OSV TYROS - Enschede
Bert Nijenhuis - Sportvereniging margriet - Didam
Bert Pellikaan - v.v. Sparta'30 - Andel
Bert Ramstijn - vv SCO - Oosterhout
Bert Sterks - SCG ‘18 - Sint-Michielsgestel
Bert Turfboer - De gouden treffer - Ruurlo
Bert van de Vin - Wilhelmina08 - Weert
Bert van Deelen - Dedk - Kaatsheuvel
Bert van den Broek - scmh - Veghel
Bert van Lobenstein - HVHW - 's-Gravenhage
Bert van Tilborg - v.v. Woudrichem - Woudrichem
Bert Wildenberg - FC Eindhoven AV - 's-Gravendeel
Bert Wisman - zwaluw vfc - Vught
Bert-Jan Zuidema - Rijvereniging ceres - Zuidwolde
Bertjan ten Hof - VV Gieten - Gieten
Bertus Molenaar - SC Franeker - Franeker
Bertus Mouw - DSV'61 - Doornspijk
Bertus Oosterkamp - csv VIOS - Vaassen
Betty Millekamp - Talententraining Reio Zwolle (TRZ) Volleybal - Wezep
Bianca Dijk - Honk en softbalvereniging Storks - 's-Gravenhage
Bianca van Donselaar - Voetbal Vereniging Schoonhoven - Schoonhoven
Bien Gunning - Silent Dragon - Rotterdam
Bilal Gbadamassi - Schuurman BZC - Borculo
Binck van Vliet - Cobra Nova - Voorburg
Birgit Steerneman - Haagsche Rugby Club - 's-Gravenhage
Bjorn Gieske - La Premiere - Almelo
Bjorn van Hoorn - SV Dalfsen - Dalfsen
Bo-ann Janssen - Be quick zutphen - Zutphen
Bob de Jong - Go Ahead Kampen - Kampen
Bob de Jong - FC Trias - Winterswijk
Bob Rooze - V.V. Kapelle - Kapelle
Bob Willems - AWC Wijchen - Wijchen
Boy vd Beek - De Treffers - Groesbeek
Brahim Tajaate - Taekwondo vereniging Olympic Taekwondo Maastricht - Maastricht
Bram Angenent - Siveo - Zegveld
Bram Bouwense - SSV 65 - Goes
Bram de Graaf - V.v. IJsselmeervogels - Bunschoten-Spakenburg
Bram Franken - Forius Dordrecht - Dordrecht
Bram Janssen - s.v. Loo - Duiven
Bram Menet - AKU - Uithoorn
Bram rijnberg - Whs - Sint-Annaland
Britt van Binsbergen - Den Haag Lacrosse - 's-Gravenhage
Bryan Lubbers - Sv Weiteveense boys - Weiteveen
Bryan Tankink - WWV - Winterswijk
Buby Pototsky - RKSV Nuenen - Nuenen
Carla van Delft - VOETBALVERENIGING dvvc - Dongen
Carlo Kowalski - FC RIGHTOH - Geertruidenberg
Carlo Serra - Lsc Sneek - Sneek
Carlo van Bussel - Ondo - Asten
Carlus Geboers - Handbalvereniging De Sprint - Deurne
Carolien Agterberg - S.V. Irene, afdeling badminton - Den Dolder
Caroline Piepenbrock - DkV De Horst - Groesbeek
Caspar Meijer - Gymnastiekvereniging Novitas - Apeldoorn
Cees Bosmans - Petangeske - Bergen op Zoom
Cees Buytenhek - Cion vlaardingen - Vlaardingen
Cees Cooijmans - Vv BMC - Berlicum
Cees Houweling - cto70 - Duivendrecht
Cees Oltshoorn - RE Rottemeren - Rotterdam
Cees Ursem - Paperclip - Velp
Cees van Campen - Angerlo vooruit - Angerlo
Cees van de Valk - Voetbalverenigin Heerjansdam - Heerjansdam
Cees van den Boer - TV de Kienehoef - Sint-Oedenrode
Cees van Rees - VV Bergambacht - Bergambacht
Cees Verburg - FC Lisse - Lisse
Cees Westbroek - tv. FAK - De Bilt
Cejay Croes - vvsgravendeel - 's-Gravendeel
Cent van Rees - Wielervereniging De Mol - Dordrecht
Chantal Jansen - Rksv GDA - 's-Gravenhage
Chantal Jorna - Breda gym - Breda
Chantal Vellinga - Gvl - Leeuwarden
Chelsea Heijnen - Aleco - Roosendaal
Chris Admiraal - Kozakken boys - Werkendam
Chris den Haak - Voetbalvereniging Streefkerk - Streefkerk
Chris Hol - NLC'03 - Lith
Chris Hooymans - DSC - Kerkdriel
Chris Polderman - VV Terneuzense Boys - Terneuzen
Chris Ruijbroek - poseidon - Ridderkerk
Chris Thape - Rijnmond Hoogvliet Sport - Hoogvliet
Chris van de Kamp - Apoldro Dynamic Tennis - Apeldoorn
Christ den Ouden - RKSV Schijndel de Wit - Schijndel
Christ Schoonus - S.v.S.S.S. - Udenhout
Christiaan Hochstenbach - Voetbalvereniging Hellas - Ransdaal
Christiaan Itjang - Azc - Zutphen
Christina Heck - Mahorokam - Maassluis
Christine van den Bosch - Vv altius - Hilversum
Ciska Dijkema - Rolling 90 - Moerkapelle
Claire Bindels - HSC Sittard Condors - Limbricht
Claire de Dreu - Dansschool E-star - Oostkapelle
Claire Moerman - HC ROTTERDAM - Rotterdam
Claudia Sutin - P&c DeSchelde - Terneuzen
Clemens Bokkers - PSV In Den Bosch - Lichtenvoorde
Cleo Schuurhuis - H v vido - Purmerend
Coby Menzing - Bon Boys - Haaksbergen
Coby van Essen - maarssen - Maarssen
Cock van Herk - Tennisvereniging TLTC - Tiel
Coen Bresser - WWNA - Wenum Wiesel
Coenta Lucardie - Sc Victoria 04 - Vlaardingen
Colja Heerink - Volley’68 - Losser
Conny Louwman - Sv Oranje Wit - Dordrecht
Conny Oosting - Drachtsterboys - Drachten
Cor Bavinck - Weesper Tennis Club WTC - Weesp
Cor Bronk - Atletiekvereniging ACO Ommen - Ommen
Cor Hoogesteger - Korfbal Vereniging Kapelle (KVK) - Kapelle
Cor Kerstjes - Beuningseboys - Beuningen
Cor Kok - VV Hooglanderveen - Hooglanderveen
Cor Molenkamp - Tennisver.Groesbeek - Groesbeek
Cor Nagtzaam - av sprint - Breda
Cor Nulkes - VVSB - Noordwijkerhout
Cor Schuurbiers - Budoschool Kiai - Roosendaal
Cor Streefkerk - De vogelvrienden waddinxveen - Waddinxveen
Cor van Dijk - Jeu de Boules vereniging - 's-Gravenzande
Cor van Ipenburg - Voorschoten '97 - Voorschoten
Cor van Steenpaal - RKSV Cluzona - Wouw
Corina Michielsen - BC Bever - Rijen
Corne Bink - TC Molenschot - Molenschot
Corné Brant - TPO Moerdijk - Moerdijk
Corné de Koning - Roeivereniging Scaldis - Goes
Corné Knook - Kogelvangers - Willemstad
Corné Verhees - P.H.V. Zeldenrust - Ulvenhout
Cornee van de Grint - Vriendenschaar - Culemborg
Corrie m Aas - Willebrord wil vooruit - St. Willebrord
Corry Helfrich-Hiemstra - KV It Fean en zwembad Wettervlecke - Surhuisterveen
Cristiaan Kempers - Zuid Eschmarke - Enschede
Cynthia van Staveren - Vv ona - Gouda
Cyril Peeters - clingse hengelaarsvereniging - Clinge
Daaf Faase - Vv meeuwen - Zoutelande
Daaf Lindenbergh - V.V.Wemeldinge - Wemeldinge
Daan Appelboom - TERRIËRS - Heiloo
Daan de Bruin - VV Schalkwijk - Schalkwijk
Daan Roks - Boeimeer - Breda
Daan van de Broek - Moerse boys - Klein Zundert
Damian Thiemann - Sv brunssum - Brunssum
Dana van der Vlies - Tennisvereniging Moordrecht - Moordrecht
Daniëlle Houtkamp - Dancin'Delft - Delft
Danie van Mourik - Tafeltennis - 's-Graveland
Daniek Snip - Volco - Ommen
Danielle Dreessen - Waterproof - Maastricht
Danielle Smit - rapid wheels - Klazienaveen
Danny Bouwman - noordscheschut - Noordscheschut
Danny Kloosterziel - Drl - Rotterdam
Danny Kunst - IJVV DE Zwervers - Rotterdam
Danny Soethaert - T.C. Sas van Gent - Sas van Gent
Dave van de Voorde - VV de meeuwen - Zoutelande
De Kreij - AH 78 - Huizen
Debbie vd Kaay - voetballvereniging nieuw woensel - Eindhoven
Deborah Jongeling - WSV - Apeldoorn
Demi Jolie - Tilburg wolves - Tilburg
Denis Steijn - NTVV - Nieuwe-Tonge
Dennis Boelman - Kv TOGO - Goes
Dennis Gebbink - Only Friends - Amsterdam
Dennis Kappert - DZC - Doetinchem
Dennis Keijzers - Judovereniging Haragei - Terheijden
Dennis Mellink - Turn en Gymsport Dokkum - Dokkum
Dennis Oeben - vv Dubbeldam - Dordrecht
Dennis Stoffels - Sportclub overdinkel - Overdinkel
Dennis van den Brink - Vv Roda'48 - Leusden
Dennis van den Hurck - R.K.A.V.C. - Roermond
Dennis van Haren - SDO 63 - Lamswaarde
Dennis van Lomwel - v.v. RCS Oost-Souburg - Oost-Souburg
Dennis Willemsen - Rohda raalte - Raalte
Denzel de Lange - Fortisimo - Ede
Devin Goedkoop - Rohda Raalte - Raalte
Dewi Dekker - FC Weesp - Weesp
Dewi Hipit - Lrc leerdam - Leerdam
Dick Becks - VV.AZC - Zutphen
Dick Blonk - Sportlust - Woerden
Dick de Visser - vvkerkwijk kerkwijk - Kerkwijk
Dick de Wilde - BC 70 Veluwe - Vaassen
Dick Derks - Constantia - Wanroij
Dick Groeneveld - Golfbaan Stippelberg - Bakel
Dick Hartman - SV Loosduinen - 's-Gravenhage
Dick Hooijerink - Basketbalvereniging Pluto - Wageningen
Dick Ooms - De Foresters - Heiloo
Dick Pater - Kwiek'78 - Avenhorn
Dick Pruis - SV mete - Veendam
Dick Scherft - Fortuna - Delft
Dick Schreuders - DHC - Delft
Dick Tirion - WSV 1930 - Wormer
Dick Visser - Korbis - Waddinxveen
Diede van Doornik - Fortuna 74 - Bergharen
Diederik Duiser - HCGO - Middelharnis
Diederik Wagenmaker - HCQZ - Nijmegen
Dinant Drouven - Sv Groen-wit’62 - Apeldoorn
Diny van der Wacht - Olympia Spijkenisse - Spijkenisse
Dion de Wijk - hekelingen - Hekelingen
Dion Spronk - Spark - Spijkenisse
Dirk Blokhuis - IJsselmeervogels - Bunschoten-Spakenburg
Dirk Duivendijk - Spirit - Ouderkerk aan den IJssel
Dirk Immink - Bzs - Beusichem
Dirk Ots - Vv Gruno - Groningen
Dirk Plomp - Utrechtse Rugby Club - Utrecht
Dirk Prins - COVS de Langstraat (Scheidsrechtersvereniging - Waalwijk
Dirk Takes - Esa rijkerswoerd - Arnhem
Dirk van Duivendijk - VV Spirit - Ouderkerk aan den IJssel
Dirk van Oudenallen - Sportlust’46 - Woerden
Djan Sipahi - Excelsior - Rotterdam
Djan Sipahi - SC Excelsior - Rotterdam
Djurre Dinkla - dwigeler boys - Dwingeloo
Dody Henze - Jeu de boulevereniging grand cru 82 - Leidschendam
Donald Pietersz - Double Stars Heiloo - Heiloo
Donovan Moree - ASV de Dijk - Amsterdam
Douwe Herckenrath - Rksv prinses irene - Nistelrode
Dries Dijkmans - VV De Patrijzen - 's-Heerenhoek
Dub Stuifbergen - Vitesse'22 - Castricum
Dylan Roman Sluyter - Unitas - Etten-Leur
Dylano Gerritsen - Columbia JO15-1 - Apeldoorn
Dylano Habraken - brabantia - Eindhoven
E. Hultink - vv Bergentheim - Bergentheim
Ed Bosse - Wielervereniging Amsterdam (WVA) - Amsterdam
Ed Karbet - Fortuna - Delft
Ed Ligthert - Gvv Unitas - Gorinchem
Ed van Beuningen - VV Nieuwerkerk - Nieuwerkerk aan den IJssel
Ed van der Quast - vv VEP - Woerden
Ed Vuijk - F.C. Vlotbrug - Hellevoetsluis
Ed Waelpoel - Doornse Golf Club - Doorn
Edcar Smilde - HSC - Sappemeer
Eddie Poel - g.v.v.eilermark - Enschede
eddie zeen - columbia - Apeldoorn
Eddy Graber - Bsc Quick - Amersfoort
Eddy van den Born - Cjjv - Amersfoort
Eddy van der Ven - DCV - Krimpen aan den IJssel
Eddy Woltjer - Noordster - Oude Pekela
Edmar Rijers - Volleybalvereniging Zeewolde - Zeewolde
Edo Neefjes - Olympia - Gouda
Eduard Knopjes - SPADO - Bergen op Zoom
Eduard Oostendorp - Tja en knvb - Apeldoorn
Edward Sturing - Vitesse - Arnhem
Edwin Kramer - AV Salland - Raalte
Edwin v.d. Waa - B.V.V. De Kennemers - Beverwijk
Eef Knipping - DVOL - Lent
Eef van der Burg - VHC Blue Socks - Veenendaal
Eester-Meerval - Zeester-Meerval - Uden
Egbert Kuipers - Blauw wit 34 - Leeuwarden
Egbert van der Giessen - Tennisvereniging De Overwaard - Gorinchem
Egon Heimans - Cardinals - Oss
Eilina Honebecke - Actief - Eelde
Elahja van der Want - VV Papendrecht - Papendrecht
Eli Roijackers - v.v. WODAN - Eindhoven
Eline Litjens - mhcb beuningen - Beuningen
Elise van der Berg - Vitesse Delft - Delft
Ellen Keur - Volley'68 - Losser
Ellen Mouthaan - Naaldwijk - Naaldwijk
Ellen van Bree - VC Polaris - Helmond
Elles Miedema - Almere Pioniers - Almere
Ellie Kraay - Ludenti - Doorn
Elly Mensen - Sjoelvereniging de Brikkenmikkers - Klazienaveen
Elly van Duist - KSV Achilles'12 - Hengelo
Elma Braspenning - Svcapelle - Sprang-Capelle
Elze Posthumus - Pelikaan`s - Oostwold
Emmie Bouman - SGV - Culemborg
Engel Tuijn - Koedijker Tennisvereniging - Koedijk
Enrique Gemmink - vv Rijsoord - Ridderkerk
Eppo Cleiren - M.A.C de Baanbrekers - Rucphen
Eric Beers - Always Forward - Hoorn (NH.)
Eric Berger - Hodenpijl - Den Hoorn
Eric Centen - tafeltennis vereniging Wehl - Wehl
Eric Cocu - Bullfighters - Cuijk
Eric Martens - Constantia - Wanroij
Eric Peeters - Taverbo-Sabo - Boxtel
Eric Schipp - Always Forward - Hoorn (NH.)
Eric Schneider - DwO'15 - Driewegen
Eric ten Brinke - Fc Wilhelminaschool - Hengelo
Erick Meerten - sc Victoria'04 - Vlaardingen
Erik Beers - Always forward - Hoorn (NH.)
Erik Beets - SV De Rijp - De Rijp
Erik Brouwer - KV Zetten 99 - Zetten
Erik de Vaal - Basketball Vereniging Krimpen - Krimpen aan den IJssel
Erik de Waard - V. V. VIRTUS - Zevenbergen
Erik Ernst - Tafeltennis Vereniging de Toekomst. - Lochem
Erik Joosen - vv bavel - Bavel
Erik Keller - DSO - Klundert
Erik Kleinluchtenbeld - Rigtersbleek - Enschede
Erik Leistra - Hoogeveense hockeyclub - Hoogeveen
Erik Nijsink - Risne Stars - Rijssen
Erik Schram - VV DESM - Weert
Erik Schuiling - c.k.v. Unitas - Harderwijk
Erik van de Pol - Vv bennekom - Bennekom
Erik vd Vondevoort - Rksv margriet - Oss
Erjan Schoemaker - A B S Voetbal - Bathmen
Erna Laarman - Av Iphitos - Losser
Erna Smeenk - Vv Bennekom - Bennekom
Erna van Belkum - ZVL1886 - Leiden
Erroll Gurowitsch - AZ - Alkmaar
Erwin Bosmann - Volleybal vereniging Blok 71 - Ulft
Erwin Mulder - Judovereniging kiai - Lelystad
Esther Stoker - DVV - Duiven
Esther van der Reep - MSV Zeemacht - Den Helder
Esther van Mol - Unitas - Eindhoven
Esther Weijters - HSV The Stags - Etten-Leur
Etienne Kleinis - Sv DSO - Zoetermeer
Etteke Mojet - Gtv de Badhoeve - Amsterdam
Eva Brands - PSV-waterpolo - Eindhoven
Eva Koenraadt - De Turnkring - Oud-Beijerland
Eva van der Wal - De Kikkers - Nieuw Vennep
Evelien de Visscher - Luv2move - Almelo
Evert Bouw - VV Lunteren - Lunteren
Evert Kisteman - JVC - Julianadorp
Evert Pullens - Hengelose voetbalvereniging Hengelo - Hengelo
Evert Renden - FC Horst - Ermelo
Evert Runhart - USV - Nieuwleusen
Evert Schoemaker - VC Fleringen - Fleringen
Evert van Effrink - VVOP - Voorthuizen
Evita Kraamer - Dilettant - Krimpen aan de Lek
Fanny Rossen - SC Woezik - Wijchen
Felix Mulder - Azc - Zutphen
Fenny Schockman - Tennisvereniging Baambrugge - Baambrugge
Fernando Bolleboom - FC sgravezande - 's-Gravenzande
Ferry Waalberg - Buiksloot - Amsterdam
Fien Sluijter - rcl - Leiderdorp
Fijn Verdonk - HSV The Stags - Etten-Leur
Fimmie Keulen - Reddingsbrigade lemmer - Lemmer
Finn Conijn - Nieuw en Sint Joosland - Bosschenhoofd
Flip Broers - vv SCO - Oosterhout
Flip Scheffer - Spartaan 20 - Rotterdam
Floor Doornwaard - De Gemzen - Heerde
Florieke Marsman - Olympia Hengelo (handbal) - Hengelo
Florijn Perdok - Hockeyclub Laren - Laren
Floris Hol - gvvv - Veenendaal
Floris Liet - VIOD - Doetinchem
Folkert van Gansewinkel - Veritas - Neeritter
Fons Klein-Zieverink - ondo - Asten
Fons Loots - RKSV Heeze - Heeze
Fons Nijhof - BWO - Hengelo
Fons Vleghels - Dosko - Bergen op Zoom
Francis Geurink - Brinio - Brielle
Frank Alta - Tennis vereniging Nieuw Vennep - Nieuw-Vennep
Frank Ceelen - SVSomeren - Someren
Frank de Roy - Geldrop runners - Geldrop
Frank Hand - de Valken - Venhuizen
Frank Janssen - Vv schaesberg - Landgraaf
Frank Mensink - Cialfi - Epe
Frank Poort - Eemdijk - Bunschoten-Spakenburg
Frank Roos - AVA'70 - Aalten
Frank Roos - vvv. hierden - Hierden
Frank Smit - JVC Cuijk - Cuijk
Frank van Boxtel - Oosterhoutse Fietsdagen - Oosterhout
Frank van Driessche - SDO’63 - Lamswaarde
Frank Vermeend - LHC Roomburg - Leiden
Frank Vijge - Ezc’84 - Epe
Franka Schalkwijk - Midlandia - Bunnik
Franklin de Liever - Van Bekkumbridgevereniging - Amersfoort
Franklin Vermelis - GSBW - Goirle
Frans Bergen - TV Evergreen - Maassluis
Frans Bos - Sv Sab Breda - Breda
Frans Dijkmans - Rood zwatt - Delden
Frans Hamelink - vv Vogelwaarde - Vogelwaarde
Frans Jansen - Vvzuiderburen - Reusel
Frans Kleisterlee - Senioren Sport Capelle - Capelle aan den IJssel
Frans Kranen - DSVV Ouwe Schoen - Delft
Frans Krombeen - VV Kruiningen - Kruiningen
Frans Lebbink - Voetbalverenigin Ratti - Vorden
Frans Lok - Vep G1 - Woerden
Frans van Berlo - vv The Gunners - Breda
Frans van de Berg - V.V. Schalkwijk - Schalkwijk
Frans van Ernst - ONA'53 - Wageningen
Frans Withoos - MHC Epe - Epe
Fre van Voorst - sv colmschate - Colmschate
Fred Bosman - WSB - Apeldoorn
Fred de Haan - VC Bravo - Valkenswaard
Fred Joosten - Sportclub Bemmel - Bemmel
Fred van der Flier - MHC Leusden - Leusden
Fred Wilcke - Spirit - Lelystad
Freddie Burgers - AZC - Zutphen
Freddie van Deursen - rkpvv - Helmond
Frederique Groen - DSV Concordia - Delft
Frederique Groen-Engelbert - DSV Concordia - Delft
Freek Bakker - ZBC'97 - Zwijndrecht
Frenkie de Jong - Ajax - Amsterdam
Frieda De Grote - Gymnastiek vereniging NDEO - Nieuw-Dordrecht
Frieda De Grote - VVZ'49 - Soest
Friet Rijsemus - Quick 20 - Oldenzaal
Frits de Ru - EDO-U - Utrecht
Frits de Ruyter - LOAAH scouting - Schalkhaar
Frits Prins - csv vios vaassen - Vaassen
Frits Schimmel - Eerbeekse boys - Eerbeek
Frits van Kasteren - Rhode - Sint-Oedenrode
Frits van Leusden - Voetbal vereniging Voorwaarts - Utrecht
Fritz Krüger - Bergeijkse schietvereniging "De Snor" - Bergeijk
Gaby Niemantsverdriet - sv DOSKO - Bergen op Zoom
Garry - Noad 67 - Sint Philipsland
Gayri Hawery - Atletiekvereniging Spirit - Lelystad
Ge Smakman - ASW - Waddinxveen
Gea Groenendijk - vv.alblasserdam - Alblasserdam
Geek den Elzen - VVSB - Noordwijkerhout
Geerard Verschiere - VV Terneuzense Boys - Terneuzen
Geert Agteresch - Excelsior'31 - Rijssen
Geert Janssen - Psv zwemmen - Eindhoven
Geert Meijer - VVS - Oostwold
Geert Mutsaars - Sc Den Dungen - Den Dungen
Geert Nissen - GVA - Doornenburg
Geert Schatorje - DVVC - Dongen
Geert Weevers - FC.Winterswijk - Winterswijk
Geert Wieggers - GSV'38 - Giesbeek
Geertjan Hardeman - VV Bennekom - Bennekom
George Hendriks - GP Bulls - Eindhoven
George Loth - LTV Meijenhagen - De Bilt
George van Velthoven - Quintus - Kwintsheul
George Witters - ntv Set"77 - Nispen
Georgine Ettinger - SSS - Lopik
Ger Hoogeveen - Budokai vleesenbeek - Dordrecht
Ger Janssen - Sportclub Woezik - Wijchen
Ger Knops - SV Geuldal - Wijlre
Ger van Tilburg - R.K.VVV Meto - Hoogerheide
Ger Vendrig - DOSL - Leende
Ger Vink - bzc/zuiderpark - Rotterdam
Gerard Schofhaar - Hdc hengelo - Hengelo
Gerard de Leeuw - RKTVC - Tiel
Gerard de Valk - PCA Kwiek - Raalte
Gerard Dekkers - WSV Well - Well (Maasdriel)
Gerard Grotelaar - Voetbalvereniging ksv BWO - Hengelo
Gerard Haverkamp - Alphense Boys - Alphen aan den Rijn
Gerard Huls - Drc Wild Rovers - Doetinchem
Gerard Humme - ESTO - Bodegraven
Gerard Kleywegt - Ilion - Zoetermeer
Gerard Landman - Basketbalvereniging Rush - Uden
Gerard Roling - SV Hertha - Vinkeveen
Gerard Schorfhaar - HDC Hengelo - Hengelo
Gerard Schwering - rksv NEO - Borne
Gerard Timmer - Asv'57 - Aadorp
Gerard Travnicek - FC Castricum - Castricum
Gerard van Driel - Ruiters van Pater van den Elsen - Heeswijk-Dinther
Gerard van Haastrecht - t.c rijpwetering - Rijpwetering
Gerard van Leerdam - Woenselse Boys - Eindhoven
Gerard Venneker - Kolping Boys - Ouddorp
Gerben Hofstra - v.v. Flevo Boys - Emmeloord
Gerben voor de Poorte - V.C.Condor - Kaatsheuvel
Gerda van Gijssel - OKK - Gorinchem
Gerda van de Laan - voetbalvereniging Siddeburen - Siddeburen
Gerjo Berentschot - RTV. De Zwaluwen - Doetinchem
Germy Jansen - ZPVN - Nuenen
Gernand Trooster - SV Bon Boys - Haaksbergen
Gerrie Aschman - R.W.V.De Spartaan - Rijswijk
Gerrie van Baaren - Gymnastiek vereniging Inion Heusden - Heusden
Gerrie van Noorloos - SSC'55 - Sprang-Capelle
Gerrie Weijers - Pétanque Club Montferland - Zeddam
Gerrit Baayens - vvGDC - Eethen
Gerrit Bergboer - Svvn - Nijverdal
Gerrit Brabander - sv TOGB - Berkel en Rodenrijs
Gerrit de Graaf - VVOene - Oene
Gerrit de Heus - vv.ALTENA - Nieuwendijk
Gerrit Geissler - Willibrord - Middelburg
Gerrit Jan Spiegelaar - vv nieuw buinen - Nieuw-Buinen
Gerrit Kamp - Juventa '12 - Wierden
Gerrit Peters - Dierenscheboys - Dieren
Gerrit Polman - vvv rigtersbleek Enschede - Enschede
Gerrit Roerdink - Vego - Apeldoorn
Gerrit Sibon - SVV56 - Sibculo
Gerrit van de Veen - Apeldoornse -Boys - Apeldoorn
Gerrit van der Meijde - vv E MM - Randwijk
Gerrit Verschoor - RKSV De Zweef - Nijverdal
Gerrit Zweekhorst - Vv wwna - Apeldoorn
Gerry Weyers - petanque club montferland - Zeddam
Gert Heerema - Wwna - Apeldoorn
Gert Jan Langeweg - Focus - Hoog-Keppel
Gert Mulder - GVV57 - Grave
Gert Niessen - V.V.Teisterbanders - Kerk Avezaath
Gert Steunenberg - Groen wit 62 - Apeldoorn
Gert van Drenth - WSV. De Gors - Arkel
Gert Vendrig - DOSL - Leende
Gert-Jan Eefting - VV Gasselternijveen - Gasselternijveen
Gert-Jan Stolk - CKV VALTO - De Lier
Gertie Herema - WWNA - Wenum Wiesel
GertJan Harpe - asv dronten - Dronten
Geurt van de Kuit - Angerlo Vooruit - Angerlo
Geurtje Kieft - Elspeet voetbal - Elspeet
Gian Tetteroo - Beachsoccerklundert - Klundert
Gianni Zico Agaatsz - SFWM - Oosterhout
Gijs Aalbertsen - S.V.Langbroek - Langbroek
Gijs Borst - SV Lopik - Lopik
Gijs de Kort - Sv Reeshof - Tilburg
Gijs Klomp - Constantia - Wanroij
Gijs van den Bemd - VVR Rijsbergen - Rijsbergen
Gijsbert Klein - M.S.V.19 - Montfoort
Gijsbert van Kaathoven - Sint Antoniusgilde - Beek en Donk
Gilbert Roest - A&G - Heerhugowaard
Giorgio Janmaat - Taekwondo Amersfoort - Amersfoort
Gisela Boomsma - Redo - Dordrecht
Gitte Muller - V.C. Atak’55 - Waspik
Gonnie van der Burg - Zvv de Esch - Oldenzaal
Goossen Luytjes - VVOG - Harderwijk
Govert Boekee - Zinkwegse Boys - Oud-Beijerland
Grace van Smoorenburg - Sv Roac - Rijpwetering
Gradus Dijkman - sv Hatto Heim - Hattem
Grard Snelders - Voetbalvereniging UNA - Veldhoven
Greet Potappel - Tholense Boys - Tholen
Greet van Rossenberg - Rv neuderuiters / manege Luxool - Nijkerk
Greetje de Vries - Dio Oosterwolde - Oosterwolde
Greetje Kraaijeveld-de Heer - PKC - Papendrecht
Gretha Lütjen - gvvl - Enschede
Guido de Kreij - AH 78 - Huizen
Guido Mahler - basketbal vereniging Pigeons - Duiven
Gust Bleijs - Reusel Sport - Reusel
Guus Reijnders - TV Stampersgat - Stampersgat
Guus Thijssen - Vv Doetinchem - Doetinchem
Guus van Gompel - St. Bernardus - Bergeijk
Hanneke de Munnik - MHC Oss - Oss
Hanny Simonis - Vv ASW - Waddinxveen
Hanny v.d. Haspel - Bowling Vereniging ijsselmonde. - Rotterdam
Hans (Puck) Steenhuizen - SV Austerlitz - Austerlitz
Hans Bekhuis - M.C. De Toerenteller - Albergen
Hans Berkers - Eerste Astense Damclub - Asten
Hans Blom - AV Spirit - Oud-Beijerland
Hans Broeders - Egelantier boys - Rotterdam
Hans Coolen - Haag Atletiek - 's-Gravenhage
Hans de Koning - vv W.D.S - Driebruggen
Hans Deunk - Azsv - Aalten
Hans Deunk - AZSV - Aalten
Hans Donkelaar - Advendo'57 - Ederveen
Hans Groot - Kolpingboys - Alkmaar
Hans Hooymans - TvAmmerzoden - Ammerzoden
Hans Hopmans - Rksv Brakkenstein. - Nijmegen
Hans Hulshof - Sv BVCB. - Bergschenhoek
Hans Jeroense - VV Nieuwerkerk - Nieuwerkerk aan den IJssel
Hans Jobse - CVV Vriendenschaar - Culemborg
Hans Klanderman - Fc Winterswijk - Winterswijk
Hans Korhorn - Sportschool Philipoom - Beverwijk
Hans Kuijsters - VV Dongen - Dongen
Hans Kunnen - HSV Robur'58 - Apeldoorn
Hans Leermakers - Sportvereniging Brabantia - Eindhoven
Hans Leijs - oranje wit - Dordrecht
Hans Maas - Voetbalvereniging amsvorde - Amersfoort
Hans Pronk - Tafeltennisclub YMCA - 's-Gravenhage
Hans Schaerlaeckens - Vv bavel - Bavel
Hans Schoots - GLTV de Mast - Geldrop
Hans Smulders - fcuden - Uden
Hans Stoker - TC Vaassen - Vaassen
Hans Teijn - Neptunus Schiebroek - Rotterdam
Hans v/d Bruggen - Wsv WIEGO - Breda
Hans van Gelderen - sv ARGON - Mijdrecht
Hans van Noort - Dilettant - Krimpen aan de Lek
Hans van Tuil - SVV 56 - Sibculo
Hans van Vugt - FC Driebergen - Driebergen-Rijsenburg
Hans Verburg - Tennisvereniging NOMI ( Naar Ontspanning Met Inspanning) - Sneek
Hans Woudenberg - V V IJSSELMEERVOGELS - Bunschoten-Spakenburg
Hardi Ali - Sv Oranje Wit - Dordrecht
Harm Bos - AVNOP - Emmeloord
Harm Reijtenbagh - MHC Ede - Ede
Harold Biesbroeck - vv clinge - Clinge
Harold Dijkstra - VV Gieten - Gieten
Harold Mulder - VOP - Amersfoort
Harrie de Wit - PSV - Nederweert
Harrie de Wit - GSBW - Goirle
Harrie Derks - De Treffers - Groesbeek
Harrie Hoeymans - s.v. Marvilde - Veldhoven
Harrie Muilerman - W.V.D. Deventer - Deventer
Harrie Schaars - Het Snelle Wiel - Bladel
Harrie van de Burgt - VCA - Sint Agatha
Harrie van de Meer - Floreant - Boskoop
Harrie van Genderen - Hertha - Vinkeveen
Harrie van Hoof - Sv Merselo - Merselo
Harry Bakx - Smash - Bergen op Zoom
Harry Bierings - T O S. tennisvereniging - Bergeijk
Harry Eggink - VRTC de Acht Kastelenrijders - Vorden
Harry Kocks - SVV 04 - Schoonebeek
Harry Luinge - Devinco - Deventer
Harry Mennen - rksv Heeze - Heeze
Harry Pestoor - HC Ares - Apeldoorn
Harry Schieving - VvStaphorst - Staphorst
Harry Spermon - TVB barendrecht - Barendrecht
Harry van 't Veer - sv twello - Twello
Harry van de Meer - Floreant - Boskoop
Harry van Eijsden - RKHBS - Heerlen
Harry van Waas - vv schoonhoven - Schoonhoven
Harry vd Weijden - Voetbalvereniging Woubrugge - Woubrugge
Harry Wilken - Amicitia VMC - Groningen
Hein Verspagen - Wilhelmina 08 Weert - Weert
Heino Zegveld - Sc Valburg - Valburg
Helga Vermeulen - Set Up Prinsenbeek - Prinsenbeek
Helma Nijland Heuten - Excelsior 31 rijssen - Rijssen
Helmert Lokhorst - SVMM - Maarn
Helmich Lubberts - Sc Genemuiden - Genemuiden
Helmut van Rhee - RKSV de Zweef - Nijverdal
Hendri Kragt - Pv vechtvogels - Dalfsen
Henk Bakker - BSC knights - Leek
Henk Beitler - De Veluwe Renners - Voorthuizen
Henk Bes - Pioniers softbal - Hoofddorp
Henk Braakhekke - sv HALLE - Halle
Henk Bruins - KV Emmeloord - 't Veld
Henk Christiaanse - Vv Yerseke - Yerseke
Henk Cornelisen - Fc Drunen - Drunen
Henk De Jong - De Graafschap - Doetinchem
Henk de Jonge - Teo Middelkamp - Goes
Henk Dikkers - RKSV De Zweef - Nijverdal
Henk Groenevelt - VV Woudrichem - Woudrichem
Henk Harskamp - sc Everstein - Everdingen
Henk Hartkamp - Atletiek Vereniging Oranje Nassau (AVON) - Heerlen
Henk Kamerbeek - vv. Eendracht Arnhem - Arnhem
Henk Kok - ZwartWit 63 - Harderwijk
Henk Kotier - Zwemklub De Groene Jager - Den Ham
Henk Lammertse - V.v. Spirit - Ouderkerk aan den IJssel
Henk Maas - Vv Kapelle - Kapelle
Henk Meester - Tennisclub Melissant - Melissant
Henk Meyboom - VV Helpman - Groningen
Henk Morren - Rood-Wit”58 - Putten
Henk Oudshoorn - Nieuwe opzet Stal Norwind - Streefkerk
Henk Pasman - OVC21 - Ommen
Henk Pool - Bridgeclub Hoogland - Hoogland
Henk Post - voetbalvereniging Zaamslag - Zaamslag
Henk Ras - Hockeyclub Zevenbergen - Zevenbergen
Henk Rozenboom - Eldenia - Arnhem
Henk Ruiter - Tennisclub WVF - Zwolle
Henk Schol - TC De Kikkers - Nieuw-Vennep
Henk Spelde - RVVH - Ridderkerk
Henk Steen - OZC - Ommen
Henk v Gerven - Atletiek Oirschot - Oirschot
Henk van Bekkum - COVS - Eindhoven
Henk van Betuw - WVW Weurt - Weurt
Henk van Capelleveen - Golfvereniging Soestduinen - Soest
Henk van de Biggelaar - Atletiekvereniging Sprint - Breda
Henk van de Hoef - c.o.v. DESTO - Vleuten
Henk van de Kerkhof - RKSV HEEZE ( VOETBAL ) - Heeze
henk van de pluim - vv holten - Holten
Henk van den Brink - VV de Patrijzen - 's-Heerenhoek
Henk van der Linden - Judo Vereniging. Tokyokai - Oostkapelle
Henk van Geest - Fc s-Gravenzande - 's-Gravenzande
Henk van Gerven - Stichting Loopgroep Bali Runners - Oost- West- en Middelbeers
Henk van Leeuwen - vv Kethel-Spaland - Schiedam
Henk van Montfort - V.v. Terlo - Bergeijk
Henk van Roode - Jeu de Boulesclub Dongen - Dongen
Henk van Zomeren - SV Nieuwleusen - Nieuwleusen
Henk Verbrugge - UVV - Utrecht
Henk Verkade - Blauw wit - Westknollendam
Henk Vermeer - Barendrecht - Barendrecht
Henk Welten - DOSL Leende - Leende
Henk Willemse - Batavia - Lelystad
Henk-Jan de Hek - Judoschool Slingerland - Capelle aan den IJssel
Hennie Cornelissen - uwtc - Uithoorn
Hennie Jonkerman - 50+actief - Zaltbommel
Hennie Nieuwenhuizen - VV DE VALK - Valkenswaard
Hennie Reimert - S.v. haarle - Haarle
Henny Driessen - DHL - Delft
Henny Hendriksen - Hengelosche Bridge Club - Hengelo
Henny Naron - Handbalvereniging CELERITAS - Bunnik
Henny Pot - AV Pijnenburg - Soest
Henny Sents - SV Raalte - Raalte
Henri Muis - RKVV Erp - Erp
Henri van Esch - Odc - Boxtel
Henri van Ommen - BC Arta - Steenwijk
Henriette Leonard Robben - hv mok - Dordrecht
Henriette Stemerdink - AV Triathlon - Amersfoort
Henry Kessels - Belfeldia - Belfeld
Henry Tiesselink - Sv drc'12 - Almelo
Henry Vergeer - SV. Austerlitz - Austerlitz
Herbert Haasloop Werner - z.v.v. Be Quick - Zutphen
Herbert Luimes - Ropes and running - De Heurne
Herman Bergacker - RKVSC - Velddriel
Herman Derikx - Dynamictennis Olst - Olst
Herman Figelet (Opa) - SVH - 's-Gravenhage
Herman Harms - SDC`12 - Denekamp
Herman Hembrechts - Sparta - Enschede
Herman Hemel - eac de sperwers (vb groep) - Emmen
Herman Hofman - Sv Twello - Twello
Herman Holterman - Laac Twente - Oldenzaal
Herman Lancee - ATC Swifterbant - Swifterbant
Herman Rensen - BC Angerlo - Angerlo
Herman Theeuwen - SV United - Wanssum
Herwin Broesder - VVS - Oostwold
Hetty Centen - Bridgeclub ABCD - Doetinchem
Hetty Nibbelke - MHC Deurne - Deurne
Hidde Roerdink - VV Etten - Etten
Hil Bonte - RSV reigersburgh - Waddinxveen
Hilbert Brinkman - SV. Smerdiek - Sint-Maartensdijk
Hilde Rijkers - Gemertse Atletiek Club - Gemert
Hildo Visser - De kannoniers - Bad Nieuweschans
Hillie Stanneveld - KSC - Schoonoord
Hilly den Besten - Hou Streek - Hardenberg
Hiske Wendt - MHC GHBS - Groningen
Hop Kruissen - Shaile - Helmond
Hugo Broersen - Duikvereniging octopus - Zwolle
Hugo Lumens - Judokai Born - Born
Hugo van Leenen - Sv Slikkerveer - Ridderkerk
Huib Andeweg - Libero'99 - Dronten
Huib Meerman - SV Walcheren - Vlissingen
Huib Plugge - MGC ZOETERMEER - Zoetermeer
Huib Stekelenburg - Tennisvereniging het kraaienveld - Westbroek
Huub Melis - RKTSV WSJ - Tilburg
Huub Schols - B.H.V. Zwemclub Glanerbrook - Geleen
Huub Schouten - RKSV Avesteyn - Heeswijk-Dinther
Huub Timmermans - voetbalvereniging Maarheeze - Maarheeze
Huub van Zuylen - Tennisclub ´t Moleneind - Well (L.)
Huub Verhoof - RKSV mierlo-hout - Helmond
Hylke Kerstens - RKSV Juliana Mill - Mill
Idaline Andriessen - vv CTO '70 - Duivendrecht
Igor Peters - Zwemvereniging ‘S gravendeel - 's-Gravendeel
Ikram Arrad - Taekwondo arrad den haag - 's-Gravenhage
Ilona Hendriks - PSV in den Bosch - Lichtenvoorde
Ilona Moerkens - Show en twirl vereniging Re-creation - Ossendrecht
Iloy Hoovers - vv Wodan - Eindhoven
Ilse Kanbolat - De westhoek - Burgh-Haamstede
Ina Wiltens - SHO - Oud-Beijerland
Ina Zoutman - Flying Birds - Winschoten
Ineke Gebbink - FC Triad - Winterswijk
Ineke Mensink - TC Capelle - Capelle aan den IJssel
Ineke Nulle - H.V.V. Laakkwartier - 's-Gravenhage
Ineke Schneider - VOC handbal - Amsterdam
Ingrid Daanen - MHCBEUNINGEN - Beuningen
Ingrid van de Pol - Achilles 95 - Veldhoven
Ingrid van Hulst - GJS - Gorinchem
Ingrid van Vugt - MBvO - Seniorensport Assen Vaatwelzijn - Assen
Irene Drenthe - Zuidoost United - Amsterdam-Zuidoost
Irene Veenema - DeetosSnel - Dordrecht
Irma Zegers - EZ&PC - Elst
Isa Metin - Fc Aramea - Enschede
Isa van Hulsel - HOD - Valkenswaard
Isaak Groenen - Bruheze - Helmond
Itha Bussemaker-Bakker - Tempo '34 - Rotterdam
Iwan Sleeuwenhoek - Ta Nimjea - Krimpen aan den IJssel
Iwan van de Burg - DVS Hockey - Waalre
J de Koning - terheijden - Terheijden
Jaap de Jong - AV NOP - Emmeloord
Jaap de Jong - Fc De Bilt - De Bilt
Jaap de Niet - SVN 69 - Nijeveen
Jaap Frens - v.v. nunspeet - Nunspeet
Jaap Jonkergouw - Tsv gudok - Tilburg
Jaap Michielsen - T V Hoek - Hoek
Jaap Room - old forward - Wilhelminaoord
Jaap van den Donker - USV Rotterdam - Rotterdam
Jaap van den Oever - Secretaris WTAC fiets vereniging Hellevoetsluis - Hellevoetsluis
Jaap van Rijn - stichting katwijk wandelmarathon - Katwijk aan Zee
Jac Broos - RKvv METO - Hoogerheide
Jac van Loenhout - kruisboog vereniging Ons genoegen - Zundert
Jac van Oosterhout - Nwc - Asten
Jacco van Duijnhoven - Sv Melderslo - Melderslo
Jacco Bos - VV Dubbeldam - Dordrecht
Jacco Jansen - Alcides - Meppel
Jacco Riemens - Vv serooskerke- veere - Serooskerke
Jaccy van den Enden - Sparta 25 - Beek en Donk
Jack Bierstekers - TC Tube - Bergen op Zoom
Jack Engelaar - Keltenwoud - Bennekom
Jack van Duinen - Mbc13 - Maasbracht
Jaco Dorst - Voetbal Vereniging Strijen - Strijen
Jaco van der Tang - sv KMD - Wateringen
Jacob van der Steege - TTC Elshof Touwtrek Club Elshof - Wijhe
Jacobine Piepers - IJCE - Eindhoven
Jacqueline Moes - VV Terneuzen - Terneuzen
Jacqueline Voordouw - Aatense Bridge Club - Aalten
Jaden Thijssen - Oranje Blauw - Nijmegen
Jahnillo rojer - Sc Erica - Erica
Jaimy Spijker - Arnhemse Boys - Arnhem
Jan van Eik - RKSV Liessel - Liessel
Jan Aarden - Sparta25 - Beek en Donk
Jan Baas - Sjs - Stadskanaal
Jan Baksteen - SV Deltasport - Vlaardingen
Jan Bart de Jong - Golf Bois Le Duc - 's-Hertogenbosch
Jan Beekman - GSBW - Goirle
Jan Bemelmans - RKTSV - Kerkrade
Jan Boers - Revas de Peperbus - Zwolle
Jan Boom - Vvgz - Zwijndrecht
Jan Brinkman - Vvs oostwold - Oostwold
Jan Broeders - twc zevenbergen - Zevenbergen
Jan Daams - Az2000 - Arnhem
Jan Damen - Gudok - Tilburg
Jan de Bruin - Westlandia - Naaldwijk
Jan de Haan - Werinon - Muiderberg
Jan de Jong - Dts hondenschool - Schiedam
Jan de Ridder - S.V. Terheijden - Terheijden
Jan de Wijze - Kegel- en biljartvereniging Vlissingen KBVV - Vlissingen
Jan Detering - Fc Weesp - Weesp
Jan Dijkstra - ODV - Wijnjewoude
Jan Drenthen - vvZandpol - Zandpol
Jan Fleurbaay - Zeeland Sport - Vlissingen
Jan Gideonse - SVPoortugaal - Poortugaal
Jan Griep - Sv veere - Veere
Jan Haarman - TC de Schaeck - Twello
Jan Jansen - Voetbal Vereniging HAVO - Haalderen
Jan Janssen - Arcades Korfbalsport - Liessel
Jan Jonas - VV Groote Lindt - Zwijndrecht
Jan Jongstra - Hockeyclub Goes - Goes
Jan Juffer - VV Elspeet - Elspeet
Jan Kaashoek - SVS - Capelle aan den IJssel
Jan Kerkdijk - vv Kwiek - Hoogezand
Jan Kleijkers - FIDES - Heerlen
Jan Koedood - Ltv de ridderweide - Tiel
Jan Kriesels - TC Bosschenhoofd - Bosschenhoofd
Jan Maljaars - Tv Veere - Veere
Jan Meesters - vivoo - Huijbergen
Jan Nabuurs - volharding - Vierlingsbeek
Jan Neuteboom - Voorschoten '97 - Voorschoten
Jan Olsman - svph - Almelo
Jan Oomens - VV Dongen - Dongen
Jan Oonk - EZC'84 - Epe
Jan Oonk - Ezc - Epe
Jan Pagters - Sc Roswinkel - Roswinkel
Jan Parre - Excelsior-Maassluis - Maassluis
Jan Paters - Estria - Escharen
Jan Ponte - sv Oranje-Wit - Dordrecht
Jan Raaijmakers - TC Cash - Rijen
Jan Rasens - mvv 27 - Maasland
Jan Stolk - Bvcb - Bergschenhoek
Jan Tijhuis - AV Rijssen - Rijssen
Jan van Beek - Vvza - Amersfoort
Jan van Beek - VVKamerik - Kamerik
Jan van Buren - Mahorokan Topjudo Instituut - Maassluis
Jan van de Coolwijk - R.K.S.V. Ulysses - Megen
Jan van de Hor - Vv Meeuwenplaat - Hoogvliet Rotterdam
Jan van den Heuvel - Sportlust ‘46 - Woerden
Jan van der Meer - GDA - 's-Gravenhage
Jan van der Meijden - RKVVDommelen - Valkenswaard
Jan van der Poel  - Griffioen oosterwolde frieslland - Oosterwolde
Jan van der Valk - D.V.O.'32 - Vlaardingen
Jan van Dijk - RKVV ERP - Erp
Jan van Esch - Jong Brabant - Berkel-Enschot
Jan van Gestel - BSC Quick - Amersfoort
Jan van Leeuwen - RKAVV - Leidschendam
Jan van Rooijen - Meijendelhardloop vereniging - 's-Gravenhage
Jan van Schijndel - Maaskantse Boy's - Maren-Kessel
Jan van Sluis - vv De Meeuwen - Zoutelande
Jan van Soest - Sv Rood Wit ‘58 - Putten
Jan van Veldhoven - RKDVC - Drunen
Jan van Zeeland - vv Gemert - Gemert
Jan Venne - Fc Bergen - Bergen op Zoom
Jan Vinken - Theole - Tiel
Jan Wantia - WVV'34 - Hengevelde
Jan Weerdenburg - Kanovereniging De Windhappers - 's-Gravenhage
Jan Willem Lagerweij - S.V. Epe - Epe
Jan Willemsen - Volamie volleybalvereniging - Oosterhout
Jan Wolters - FC Klazienaveen - Klazienaveen
Jan Zwarter - RKSV HBC - Heemstede
Jan Zwolle - Voetbalvereniging N.S.C. - Nijkerk
Janike Uffing - v.v. Jonge Kracht - Huissen
Janne van Eijndhoven - Vvv gilze - Gilze
Jannie Hertog - Vv moerkapelle - Moerkapelle
Janny Lutke Willink - SV Delden - Delden
Jany Singendonk - MHCT - Teteringen
Jari de Bruin - vv Hees - Soest
Jari Fuijkschot - CKV Animo - Geldermalsen
Jason Mook - IJFC - IJsselstein (UT.)
Jasper Dusee - VOC Amsterdam - Amsterdam
Jasper Graaff - SVE - Utrecht
Jasper Schepens - mmc voetbalclub weert - Weert
Jasper Smit - VV Schijndel - Schijndel
Jasper te Mebel - ZAMC - Zelhem
Jasper van der Plas - Uno Animo - Loon op Zand
Jean Lemmens - vv armada - Grevenbicht
Jean Paul de Caluwe - VV Graauw - Graauw
Jean-Paul Bazen - Z.V.V. PELIKAAN - Zwijndrecht
Jeanet Kok - Fc horst - Ermelo
Jeanette Pronk - Kwiek78 - Avenhorn
Jeanette Roelofsen - Apeldoornse Boks en Conditie Club - Apeldoorn
Jeff van Tongeren - TWC de Kempen - Valkenswaard
Jeffrey van Vuuren - vv Spirit - Ouderkerk aan den IJssel
Jeffrey van Wingerden - BV Klundert - Klundert
Jelle Kuiper - Mixed hockeyclub Daring Veendam - Veendam
Jelle van Santen - Korfbalclub Antilopen - Leusden
Jelle-Jan Pieterse - TTC Middelburg - Middelburg
Jenny Brakert-Vos - VV den Ham - Den Ham
Jenny Pals-Roelands - Judoclub Made - Made
Jenny van Slooten - Orca's - Urk
Jens de Ridder - Sv Walcheren - Vlissingen
Jens van de Schoot - Basketbalclub Oirschot - Oirschot
Jeremy Raaijmakers - Sparta 25 - Beek en Donk
Jeremy van Loenen - MSV71 - Maassluis
Jeroen Derks - Longa 30 - Lichtenvoorde
Jeroen Hardy - Afc34 - Alkmaar
Jeroen Hendriksen - Groenwit ‘62 - Apeldoorn
Jeroen Kuit - Ttv HBC - Heemstede
Jeroen Reijs - Hekkensluiters - Oss
Jeroen v.d. Linden - v.v. Dierensche Boys - Dieren
Jeroen van Dun - M.S.V. '71 - Maassluis
Jeroen van Ettekoven - WVF - Zwolle
Jeroen van Maarschalkerwaart - EHV - Enschede
Jeroen Witteveen - SV Irene, badminton - Bilthoven
Jeske van Dommelen - Vc Odi - Oost West en Middelbeers
Jesper Coeleveld - OBC OSS - Oss
Jesper Perik - Rowdies - Ridderkerk
Jesse Elzenga - Flying Birds - Winschoten
Jesse ten Böhmer - Redichem - Renkum
Jesse Vorstenbosch - knvb - Geldrop
Jesse Wassenaar - VV Aengwirden - Tjalleberd
Jessica Schipper - korfbalvereniging Swift - Middelburg
Jetske Veldman - Asvdronten - Dronten
Jeu Roulaux - TV Grootveld - Panningen
Jilles Bouter - Voetbal Vereniging G.O.Z. - Mijnsheerenland
Jim Geerlings - Laakkwartier - 's-Gravenhage
Jimmy Salari - FC BERGEN - Bergen op Zoom
Jitse Evers - Quick 20 - Oldenzaal
Jitske Bakker - HS Heiloo - Heiloo
Jo de Jonge - HV MANUAL - Venray
Jo Ermers - Algemene Voorburgse Gymvereniging (AVGV) - Voorburg
Jo Langens - Odio - 's-Hertogenbosch
Jo Micuda - SVME - Eijsden
Jo van Dijk - LSV - Boxtel
Jo-Ann Donkersteeg - dzc68 - Doetinchem
Job Moll - VVOG Harderwijk - Harderwijk
Joep Ligtenberg - VVOR - Rotterdam
Joep Stevens - E.S.T. Fellenoord - Eindhoven
Joep Zoeteweij - VV Kloetinge - Kloetinge
Joey Bruinsma - CC PWA - Zoetermeer
Joey Smits - May thai 013 - Tilburg
Joey Vink - Vv Den Dam - Azewijn
Johan Akkermans - Sc gastel - Oud Gastel
Johan Bijl - Vorstenbossche Boys - Vorstenbosch
Johan de Koning - altatiek vereneging SPRINT - Breda
Johan de Lijser - ASOC Cadzand - Cadzand
Johan Diepenmaat - vv Haaksbergen - Haaksbergen
Johan Dorgelo - KWC Kampen - Kampen
Johan Hermans - Cluzona - Wouw
Johan Konings - AC Olympia - Halsteren
Johan Maarschalkerweerd - WPK/Westlandia - Naaldwijk
Johan Neuteboom Spijker - Sportclub Teuge - Teuge
Johan van Aalst - Berkel - Berkel en Rodenrijs
Johan van Aken - V en A.V. Pax - Hengelo
Johan van de Bogaart - RKSV Margriet - Oss
Johan van de Hoofdakker - Sportschool J v/d Hoofdakker - Harderwijk
Johan van de Velde - VV Dubbeldam - Dordrecht
Johan van den Bogaart - MARGRIET - Oss
Johan van der Sluijs - v.v. s.v.g - Tilburg
Johan van der Wal - C.s.v. VIOS Vaassen - Vaassen
Johannes Doldersum - Twedo - Veenoord
Johannes van der Heide - SV Donkerbroek - Donkerbroek
John de Braal - Vc Vlissingen - Vlissingen
John de Jager - Vv Lewedorpse Boys - Lewedorp
John Dons - Sv Houten - Houten
John Farkas - sc Rheden - Rheden
John Gelissen - STV - Sas van Gent
John Jansen - Flevo Deltat - Dronten
John Looijmans - Beek Vooruit - Prinsenbeek
John Olthof - vv HVC Amersfoort - Amersfoort
John Rademakers - Tv Zalmplaat - Hoogvliet
John Robben - A.V.V. Atletiek. - Valkenswaard
John Roer - XerxesDZB - Rotterdam
John Tuerlings - RPC - Eindhoven
John van Bree - VV Knegselse Boys - Knegsel
John van Glasbergen - Sv oosterheem - Zoetermeer
John van Herk - Vv Bergambacht - Bergambacht
John van Zijl - fc de bilt - De Bilt
Johnny Muskitta - Kung Fu School Golden Dragon - Arnhem
Jojanneke van Dalen - W.I.K wijk en aalburg - Wijk en Aalburg
Joke Bakker - Cvvbefair - Waddinxveen
Joke Claes - Bridgeclub Up en Down - Bergen op Zoom
Joke de Vreugd - FC Helder - Den Helder
Joke Duivesteijn - Haagse Diehards - 's-Gravenhage
Joke Koster - Roeivereniging Barendrecht - Barendrecht
Joke Tak-Bosman - ZZ&PC de Devel - Zwijndrecht
Joke van der Kerkhof - Golfclub Son - Son en Breugel
Jolanda de Wit - Bzs - Beusichem
Jolanda Maas - Volleybalvereniging vessem - Vessem
Jolanda Postma - VC vessem - Vessem
Jolanda van der Heijden - rkvv tongelre - Eindhoven
Jonas Bloemen - RKAVV - Leidschendam
Joni Paliama - AS80 - Almere
Joop Bakkenes - Handbalvereniging Fulmen Fidelitas - Amersfoort
Joop de Jonge - Almeerspin - Almere
Joop de Wit  - Sportlust'46 - Woerden
Joop Deenen - TWC Asten - Asten
Joop Douwes - Batavia - Lelystad
Joop Fetlaar - TC De Schapekolk - Deventer
Joop Klomp - Vvij - IJsselstein
Joop Kruijsen - TV Shaile - Helmond
Joop Overbeek - VV Cabauw - Lopik
Joop Roozendaal - Gbc Poona - 's-Gravenmoer
Joop Segers - RKSV Sarto - Tilburg
Joop Smink - V.V. Hoogland - Hoogland
Joop Tielemans - TV Tegenbosch - Eindhoven
Joop van der Heyden  - Bridgeclub Kethel - Schiedam
Joop van der Lans - ASW - Waddinxveen
Joop Westerhout - VV ODIN - Utrecht
Joop Wiersma - Basketball Vereniging Amical - Enschede
Joop Wolters - Rksv Margriet - Oss
Joost de Kwant - Orioles - Bergschenhoek
Joost Klaasen - MHC Mep - Boxtel
Joost van Zutven - Weredi - Tilburg
Jopie Schipperd - kcc - Capelle aan den IJssel
Joppe leenaarts - VV Molenschot - Molenschot
Jordan Thenu - Dcv - Krimpen aan den IJssel
Jordy Buskermolen - Monkey Town, Strandridders - Alkmaar
Jordy Eijkelhof - Be fair - Waddinxveen
Jorg Cooymans - SCG’18 - Sint-Michielsgestel
Joris Bos - VV Warffum - Warffum
Joris Rademakers - VV Zaamslag - Zaamslag
Joris van Lankveld - Judoclub Boekel - Boekel
Jorn van Essen - Dsc - Kerkdriel
Jos Clement - V.C. BLOKKART - Eindhoven
Jos de Graaf - The Hague Road Runners - Wassenaar
Jos de Gram - FC De Bilt - De Bilt
Jos Fonken - DEES - Wintelre
Jos Geijselaers - Kimbria Zwemvereniging - Maastricht
Jos Goossens - Aristos - Amsterdam
Jos Lauwerijssen - P.V.Steeds Sneller - Rucphen
Jos Mulder - S.V. Vaassen - Vaassen
Jos Prevoo - Fc Gulpen - Gulpen
Jos van Nierop - TOG - Maassluis
Jos Vreeswijk - Ud weerselo - Weerselo
Jos Wintels - Denekamps mannenkoor - Denekamp
Josca Scheffers - Volharding - Yerseke
José de Visser - IFC - Hendrik-Ido-Ambacht
José Twisk - Koomen - Bridgeclub De Kennemers - Santpoort-Noord
Jose Wolfs - Sparta Brummen - Brummen
Josef Faes - vv hapert - Hapert
Josje van Erp - Celeritas - Schijndel
Joska Scheffers - kv volharding - Yerseke
Joyce Bax - De Durtrappers - Luyksgestel
Jozien Bonefaas - ASW - Waddinxveen
Judith Holleeder - Volleybal Vereniging SV Bourgondië - Wijk bij Duurstede
Judith Schouten - FCC de IJsselcrossers - Doetinchem
Judy Goossens - ZV De Vennen - Dongen
Julia Vermeer - DVV Duiven - Duiven
Julian Moonen - VV haarsteeg - Haarsteeg
Julian van Neuren - Smitshoek - Barendrecht
Jur Sturing - Haag Atletiek - 's-Gravenhage
Jur van Ginkel - Petanque Barneveld - Barneveld
Jurgen Hamers - VV Helvoirt - Hierden
Jurgen Hazewinkel - vv-Gorecht - Haren
Jurgen van de Groes - s.v. AWC Wijchen - Wijchen
Jurgen van Horssen - Judoschool Van Horssen - Geldrop
Jurrian van Neuren - VV Smitshoek - Barendrecht
Justin van Maurik - C.K.Animo - Geldermalsen
Juul Bruininks - Sbc2000 - Breda
Kai Becx - Were - di - Tilburg
Kaj Drost - ZPC de Hokseberg - 't Harde
Kaj van der Krans - C.v.v. Be Fair - Waddinxveen
Karel Bek - tennisvereniging - Milsbeek
Karel Hazeleger - OZC - Ommen
Karel Mommers - RK vvSVG - Tilburg
Karel Nijland - De Tubanters 1897 - Enschede
Karel ter Beek - VV Eemdijk - Bunschoten-Spakenburg
Karel van den Boogaard - vv elsendorp - Elsendorp
Karen Ballast-Vries - Skiclub Noordoostpolder - Espel
Karin de Heer - vv Rozenburg - Rozenburg
Karin Spierings - A.K.C. Rohda - Amsterdam
Karin Sterrenberg van de Leede - PSV Hippos - Gorinchem
Karin van Gool - Twins. Honk-Softbal - Oosterhout
Karin van Rooijen - Utrechtse Sportstichting Samen Verder - Utrecht
Karlijn van Gils - VC ODI - Oost- West- en Middelbeers
Karst van Dijk - Bas Biddinghuizen - Biddinghuizen
Karsten Klarenbeek - Polsstokclub De Vlist - Vlist
Kathe de Vries - GC de Metwelanden - Dordrecht
Katja Coeleveld - OBC Oss - Oss
Katja Schikker - Sportvereninging Borssele - Borssele
Kayleigh Wiegerinck - Rksv Halsteren - Halsteren
Kees Blok - Jodan Boys - Gouda
Kees Boumeester - Velo - Wateringen
Kees Broekman - Beuningse Boys - Beuningen
Kees de Groot - SV Die Haghe - 's-Gravenhage
Kees de Vries - SWZ Boso Sneek - Sneek
Kees dun - V.v. Noordster - Oude Pekela
Kees Franken - de schutters - Stampersgat
Kees Gommers - Eendracht'30 - Mook
Kees Kessels - Groote Lindt - Zwijndrecht
Kees Kok - RCD - Dordrecht
Kees Lodder - Vv maarssen - Maarssen
Kees Lokhorst - sv tHarde - 't Harde
Kees Oosterveld - WVV 1896 - Winschoten
Kees Schaap - Te Werve - Rijswijk
Kees van der Vaart - Korfbal vereniging Odo Maasland - Maasland
Kees van Putten - Vios-w - Warmenhuizen
Kees van t Hoog - Troll Nordic Sports - Ede
Kees Vreeswijk - VV De Meern - De Meern
Kees Zoutman - Cady’73 - Capelle aan den IJssel
Kees-Pieter Geschiere - Voetbalvereniging Serooskerke - Serooskerke
Kel Koenen - HBC - Heemstede
Kelly Zonnenberg - Vogido - Enschede
Kenji Adriaanse - Fc. Dauwedaele - Middelburg
Kevin Hooijmans - bvcb - Bergschenhoek
Kevin Kuijpers - Rood wit '68 - Helmond
Kevin Schut - vvv. hierden - Hierden
Khaled Baccar - Cobra Nova - Voorburg
Kheirdine Battouy - haagsehout - Den Haag
Kim Lammers - Huizer Hockeyclub - Huizen
Kim Luderking - Rugby club deventer - Aartswoud
Kimmo Vaskimo - Panters ijshockey vereniging - Zoetermeer
Kirsten Maagdenberg - Hcderby - Zwijndrecht
Kittie Verdaas Dekker - Groene ster handbal - Moerdijk
Klaas Arts - BVC '12 - Beek
Klaas de Vries - Sc Veenwouden - Feanwâlden
Klaas den Dekker - Andarinyo - Eerbeek
Klaas Gijze - H.B.S.S. - Schiedam
Klaas Knape - Capelle - Capelle aan den IJssel
Klaas Sibie - sc Hercules-Zaandam - Zaandam
Klaas Veldhuis - NKvvProtos - Dalerpeel
Klaas Vos - SDO'39 - Lage Mierde
Klaas Zwiep - SVG de Tubanten - Enschede
Koen Staal - HMVV - Hooge Mierde
Koert de Groot - Vv DCV - Krimpen aan den IJssel
Kok Breen - vvWFB - Ouddorp
Koos Heeren - FC BERGEN - Bergen op Zoom
Koos Klop - Fc s-gravenzande - 's-Gravenzande
Koos Koops - Vako - Vries
Koos Langstraat - Tc Hodenpijl - Den Hoorn
Koos van den Oord - Brabantia - Eindhoven
Koos van der Klugt - SV Hillegom - Hillegom
Kostec Bias - Tc de Vijfhuizen - Etten-Leur
Kris van Meele - vv.Hontenisse - Kloosterzande
Lammert Damsma - csv Be Quick Dokkum - Dokkum
Lammert Grootonk - Leisureworld ice skate club - Dronten
Lara Boekelmans - PSV - Eindhoven
Lara Gommans - EHV - Eindhoven
Lars Leferink - Sv wilhelminaschool - Hengelo
Lars van Bergen - Tachys - Nijmegen
Laura Pulskens - Team Coolen - Oisterwijk
Laurens van 't Oever - ESC (Elburger Sport Club) - Elburg
Laurien Zeverijn - LOHC - Oegstgeest
Leen den Hoed - dsvp - Pijnacker
Leen van Loon - S.V. Kats - Kats
Lein Lievense - Kustmarathon - Zoutelande
Lennaert Stuur - VVV Schoten - Haarlem
Lenny de Leeuw - Hcw - Winterswijk
Leo de Kruijf - Feyenoord Basketbal - Rotterdam
Leo Koot - Voetbalvereniging GDA - 's-Gravenhage
Leo Logtenberg - csv Apeldoorn - Apeldoorn
Leo Matteman - LTC De Schelde - Vlissingen
Leo Onderwater - AV De Spartaan - Lisse
Leo Oudshoorn - vv Benschop - Benschop
Leo Tol - Goudswaardse boys - Goudswaard
Leo van Ooijen - Ponyclub de 4 Heemskinderen - Beneden-Leeuwen
Leon Boer - zvvs - Vlaardingen
Leon Loozen - Sportclub'25 - Bocholtz
Leon Oomen - FC Bergen - Bergen op Zoom
Leon Ruitenberg - FC Dalfsen - Dalfsen
Leon van Bohemen - Delftse kunst IJsbaan vereniging - Delft
Leon van der Weijden - Vv. Dubbeldam - Dordrecht
Leon Verbakel - ZVV Ede - Ede
Leroy Voskuilen - HEES - Soest
Leroy Wienholts - Sportclub Brummen - Brummen
Letty Hulst - TOGB tennis - Berkel en Rodenrijs
Letty van Dijen - T.O.V. - Baarn
Lex Koudstaal - Running2b - Bergschenhoek
Lex Meeuwsen - Vv viod - Doetinchem
Lia Broekhuizen - VSTS - Bodegraven
Lia Klerks - Hvc - Amersfoort
Lia Schimmel - vv Seolto - Zevenbergen
Lia van Steensel-Jansen - De Valk - Valkenswaard
Lianne Stam-Zwijnenburg - VV Peursum - Giessenburg
Liene Malsch - GAC - Hilversum
Lies en Wijnand van Haren - V.v.o.r. - Rotterdam
Lies Rijnvos - Thor - Roosendaal
Liesbeth Jansen-van Nieuwenhuizen - BMX Apeldoorn - Apeldoorn
Linda Bronius - sv De Lier - De Lier
Linda Hagen - PSV Gymnastiek - Eindhoven
Linda Sonder - HV Borhave - Borne
Lisa Rikken - HCM Arnhem - Arnhem
Liset Reinecke - Schermschool de Jordaan - Amsterdam
Lissa Dibbink - KV Apeldoorn - Apeldoorn
Lizetta Hahn - Zwemclub Zeist - Zeist
LLoba Achuna - Harkemase Boys - Harkema
Loes Jedema - Inspanning met plezier - Heemstede
Loes Keijzer - MHC Civicum - Cuijk
Lol Nijenhuis - Sv HTC - Zwolle
Lonneke (Bludger) van Kampen - Arnhem Fallen Angels - Arnhem
Lotte Prak - VZV handbal - 't Veld
Louis Fliervoet - V.V. Trekvogels - Nijmegen
Louis Sleeuwenhoek - Msv19 - Montfoort
Louis van de Groes - tennisclub de zoetsmeer - Haps
Lovis van de Herik - Vvsilvolde - Silvolde
Luc Boeder - Groesbeekse Boys - Berg en Dal
Luc Claessens - Esentia - Bemmel
Luc Ross - vv SBC - Son en Breugel
Luca Veldhoen - Vsco - Oosterwolde
Ludo van Gils - TPO/vov - Moerdijk
Luna Laros - SCH - Harmelen
Lutieneke van der Linde - V.V. Steevast - Steenwijk
Luuk Mouthaan - Honselersdijk - Honselersdijk
Luuk van Klompenburg - D.Z.S.V - Dinxperlo
Lya Zagers Bongers - G.s.b.w. - Goirle
Lynda van Buren - De Tubanters 1897 - Enschede
Maaike Haeren - Bouncers - Waddinxveen
Maarten Bakker - Atletiekvereniging Olympus’70 - Naaldwijk
Maarten Berrevoets - M.ij.v. maasland - Maasland
Maarten Knaap - Hisalis - Lisse
Maarten Pierre - Golfvereniging Soestduinen - Soest
Maarten Rijs - T.V. Apollo '69 - Sevenum
Maarten van der Zwan - Fc lisse - Lisse
Maarten van Raak - Tourclub'81 Helmond - Helmond
Maarten vd Lagemaat - ADVENDO 57 - Ederveen
Maarten Verhoeven - TV carolus - Helmond
Macel Huting - LTV Ridderweide - Tiel
Madeleine van den Enk - Sportclub Enschede - Enschede
Maico van der Pas - Cardinals - Oss
Maik Verberk - Budosportvereniging De Wa Kwai - Veghel
Maike van Overveld - gymnastiek- en turnvereniging Alpha - Oudenbosch
Maikel van der Ploeg - TAVV - Ter Aar
Maikel Verhagen - Nevelo - Oisterwijk
Manfred Paus - V. V. Langeveen - Langeveen
Manfred Knevel - Advendo'57 - Ederveen
Manfred Paus - VV langeveen - Langeveen
Manon Frieling - Kedingen - Wierden
Manouk Haast - Dynamo - Roosendaal
Mans Achterkamp - Excelsior 31 - Rijssen
Manuel Bouman - Quick - Amersfoort
Manuel Colsen - Het Witte Paard - Sas van Gent
Marc de Lange - Sportclub Westervoort - Westervoort
Marc Dijkman - SVZW - Wierden
Marcel Braamhaar - DOS37 - Vriezenveen
Marcel de Graaf - DHSC - Utrecht
Marcel de Kort - Dws Handbal - Schiedam
Marcel Eekelder - Longa 30 - Lichtenvoorde
Marcel Klunder - Groninger boys - Groningen
Marcel Krikken - Ckc THOR - Rotterdam
Marcel Linders - Hbss - Schiedam
Marcel Logger - Groen Wit '62 - Apeldoorn
Marcel Oostrik - vv Dieren - Dieren
Marcel Segaar - Fortuna/Delta Logistiek - Delft
Marcel Stortelers - BAN (Badminton Amersfoort Noord) - Amersfoort
Marcel van de Kamp - Nieuw Woensel - Eindhoven
Marcel van der Kraan - VDL - Maassluis
Marcel van Niftrik - OSV Osse schaakvereniging - Oss
Marcelien Prins - Jola olympus - Made
Marchel Verweij - UKV De Halter - Utrecht
Marcia Leter - Zuidoost United - Amsterdam-Zuidoost
Marco Buiting - Orion - Doetinchem
Marco Koster - Green hearts - Linschoten
Marco Mahangoe - Almelo FC - Almelo
Marco Schoenmakers - VV Neerbeek - Beek
Marco van Elzakker - Halsterse Tennis Vereniging (HTV) - Halsteren
Marco van Hoof - Schermvereniging Surtout - Apeldoorn
Marco van Rijs - Ava’70 - Aalten
Marco Vriekolk - Be Quick - Zutphen
Marco Wijnhorst - RW Rottemeren - Rotterdam
Mareille Wekx - Cardinals - Oss
Marga Heijwegen - hbv haagse rozenknop - Helmond
Marga Kortekaas - de spartaan - Lisse
Margaret Julicher - vvAlblasserdam - Alblasserdam
Margo Cornelissen - Gymnastiekvereniging KDO Apeldoorn - Apeldoorn
Margon den Ouden - Zilvermeeuw - Hoogerheide
Margreet Steg - Frisian Cheer Stars - Heerenveen
Margret van den Berg - RKSV Margriet - Oss
Margriet de With - CSVDINDOA - Ermelo
Margrieth Engelsma - Rijvereniging de Plantage - Rhenen
Mari Kastelijns - Atletiekvereniging Scorpio - Oosterhout
Mari Vermeulen - Voetbalvereniging S.C.P. - Puiflijk
Mari Vogels - SCMH - Veghel
Maria Jacobs - vvsambeek - Sambeek
Maria Kolenberg - VVW - Wervershoof
Marian Kruis - BHV Push - Breda
Marian Vos - HCQZ - Nijmegen
Marianne Alofs - Wwna - Apeldoorn
Marianne van Bree - De Drie Lelies - Puttershoek
Marieke Dings - V & K - Uden
Mariëlle Finders - Mhc Goirle - Goirle
Marielle Martens - HZPC Horst - Horst
Mariëtte Bulman - ZC aquadream - Roosendaal
Mariëtte van Gent - Fortuna - Delft
Marij Schmitz - ZwemFit Roerdalen - Melick
Marijke van der Linden - Zwemvereniging MNC - Dordrecht - Dordrecht
Marijke Zomer - MatenBull / NDB - Apeldoorn
Marijn Hunneman - ODC - Boxtel
Marijn van der Velden - Rolstoelhockeyvereniging GP Bulls - Eindhoven
Mario Papavoine - RVVH - Ridderkerk
Marion De Ronde de Hoog - Bzs - Beusichem
Marion Mommers - Sarto - Tilburg
Mariska van t Zand - VV Papendrecht - Papendrecht
Marit van Beijnum - Edese IJsvereniging - Ede
Marja Zwetsloot - MMO - Hoogmade
Marjan Bovil - PAC - Rotterdam
Marjolein van der Weide - Forza Gymnastica - Goes
Mark de Kloe - OSC 45 - 's-Hertogenbosch
Mark Deijkers - B.S.C. - Roosendaal
Mark Kradolfer - Judoschool Kradolfer - 's-Hertogenbosch
Mark Pigmans - HSV The Stags - Etten-Leur
Mark staes - Wsv Admiraal van Kinsbergen - Elburg
Mark Suijkerbuijk - V.V. Vrederust - Halsteren
Mark van Gils - vv Bavel - Bavel
Mark van Gurp - Rohda Raalte - Raalte
Mark van Tunen - Blauw Wit Wormerveer - Westknollendam
Mark Vos - CHRC - Renkum
Marleen Blommerde - de Meet - Ossendrecht
Marleine Ballast - Leonidas - Noordwolde
Marlies de Bruin - Canis Cunerae - Rhenen
Marlon Liesdek - Real Sranang - Amsterdam
Marna Veenendaal - Quick 1888 - Nijmegen
Mart Mank - Verburch voetbal - Poeldijk
Mart van de Ven - FC Tilburg - Tilburg
Martha Beuting - DVV - Groessen
Martien Hendriks - JBC De Butsers - Gastel
Martien Jansen - SCMH - Veghel
Martien Weijers - vv Foreholte - Voorhout
Martijn Burgering - Sjvv - Deurne
Martijn Jongbloed - ASV Victoria Boys - Apeldoorn
Martijn Kramer - WSB - Apeldoorn
Martijn Schmitz - Soccer Boys - Bleiswijk
Martijn Thijssen - Voetbaalclub Gendringen - Gendringen
Martijn Verhoeven - voetbalvereniging EFC - Eersel
Martin Brinkman - Sv Harfsen - Harfsen
Martin de Jong - LSV Lonneker - Enschede
Martin Felling - Hc Voorne - Hellevoetsluis
Martin Hartog - VV Westerwolde - Vlagtwedde
Martin Hemmer - sv vasse - Vasse
Martin Hooijmaijers - R.F.C. 2017 - Raamsdonksveer
Martin Jansen - SV Walcheren - Vlissingen
Martin Kempen - Spero - Elst
Martin Kranenborg - G.V. Fysion-Nijverdal - Nijverdal
Martin Luneburg - Cvv Zwervers - Capelle aan den IJssel
Martin Mank - Verburch - Poeldijk
Martin Timmermans - Voorwaarts twello - Twello
Martin van de Klundert - DHV - Zevenbergschen Hoek
Martin van Drunen - HONK-EN SOFTBALVERENIGING URBANUS - Hoorn (NH.)
Martina Merkens - Volleybalvereniging. Enervo - Doorn
Marty Heijmans - Neerkandia - Neerkant
Mary Bruggink - FC Twente - Hengelo
Massie Logger - Groen Wit - Apeldoorn
Massimo de Michelle - Jodan Boys - Gouda
Matheo Knoop - Tennis verenigingen - Meppel
Mathieu Giard - Dhc hudito - Delft
Mathijs Knapen - Uno Animo - Loon op Zand
Matijn Kroes - SVI ( zaterdagvereniging) - Zwolle
Matthijs Ferguson - Voorschoten ‘97 atletiek - Voorschoten
Matthijs Gommers - Vvgz - Zwijndrecht
Matthijs van der Plas - Uno Animo - Loon op Zand
Matz Melo Jansen - Dilettant - Krimpen aan de Lek
Maud Scholl - ATC 65 - Hengelo
Maurice Oudijk - VV Terneuzense Boys - Terneuzen
Max Strikwerda - Orcaruiters - Urk
Mayke Tonnaer-Bongers - Partisans Athletics - Boxmeer
Meagan van de Luitgaren - HVOS - Spijkenisse
Mees Hout - SVV - Venray
Mega Jans - Voltigevereniging De Wittegheit - Odiliapeel
Megan Bootsveld - dijc - Deventer
Mehmet Cevik - Vvza - Amersfoort
Meike Koster - TSVV Merlijn - Tilburg
Meint Heidema - Flevo Boys - Emmeloord
Melanie Olde Riekerink - SV De Lutte - de Lutte
Melinda de Mol - Educa - Veghel
Melvin van Doesburg - maarssen - Maarssen
Menno Wolters - Rohda Raalte - Raalte
Merel Aarts - B.h.v. Push - Breda
Merijn van de Kamp - Capelle - Capelle aan den IJssel
Metin Kozan - Dws - Nieuw-Amsterdam
Mia Alting - Tavernie - Nieuwland
Michaël Bartelds - BSC Dutch Scorpions (Beach Soccer) - Doetinchem
Michael de Vries - De hvb (Heerenveense boys) - Heerenveen
Michael Kok - Feijenoord Basketbal - Rotterdam
Michael Treffers - Kennemer Zwemclub (KZC) - Beverwijk
Michel Bindels - All Inn Squash - Utrecht
Michel Coulier - Groen wit 62 - Apeldoorn
Michel de Vrede - NAC Breda - Breda
Michel Franken - Korfbalvereniging Refleks - Rijswijk
Michel Geers - Vv.Baardwijk - Waalwijk
Michel Oosterhuis - s.v. DVS - Apeldoorn
Michel van den Hoven - VSV Vreeswijk - Nieuwegein
Michel van Poppel - vv Neerlandia '31 - Dorst
Michel Visser - sparta 30 - Andel
Michelle Veerdig - BULLY - Oldenzaal
Michiel Bas - SV RKDEO - Nootdorp
Michiel Ruiter - S.G.B.Goes - Goes
Michiel Scholten - Pigeons - Duiven
Michiel vd Giessen - SV Honselersd - Honselersdijk
Mick Slingerland - TVKlaaswaal - Klaaswaal
Mieke Lathouwers - hcdenbosch - 's-Hertogenbosch
Miel Duijsens - Vv Eijsden - Eijsden
Miel van den Heuvel - oranjerood - Eindhoven
Miep Janssen - Tennisvereniging VEGO - Apeldoorn
Mike Jansen - WAVV - Wageningen
Mike Kelly - HZZV - Hoogeveen
Mike Lancel - Vvor - Rotterdam
Mike Norda - Achilles 12 - Hengelo
Mike Risseeuw - SV Brandevoort - Helmond
Mike van der Kwaak - Second dribble - Hardenberg
Mike van Moerkerk - Volleybal Vereniging Harderwijk - Harderwijk
Milan Kreleger - VV De Persgroep - Amsterdam
Mini Kuntzelaers - BC Olympia - Tegelen
Miny Kortman - OVC21 - Ommen
Miranda Bruel - VV Nieuwerkerk - Nieuwerkerk aan den IJssel
Miranda de Jong - VV Haastrecht - Haastrecht
Miranda de Waal - RKvv F.I.O.S. - Achthuizen
Miranda Pereboom - SV Colmschate '33 - Deventer
Miranda Rozeboom - IJs/schaatsvereniging - Breukelen
Miranda van Ede - V.V.O.P. - Voorthuizen
Mirjam Boode - Quick bsc - Amersfoort
Mirjam van Doorn - KDO - De Kwakel
Mirjam Westerval - Oemoemenoe rugbyclub - Middelburg
Misha van Merkom - Avw ‘66 - Westervoort
Mitchel v.d. Pieterman - Hfc Heemstede - Heemstede
Mona Ursem - LPC Les Mille Iles - Zuid-Scharwoude
Monica Snoei - Dcv - Krimpen aan den IJssel
Monique Hallie - ZV de Octopus - Wapenveld
Morris van Dinter - Blauw-Wit - Nijmegen
Mustapha Ziani - Sc Excelsior - Rotterdam-Albrandswaard
Mykel Kusters - Vitesse'08 - Gennep
Myra van Schijndel - Victoria Boys - Apeldoorn
Myrthe van der Sluis - DDHC - Raamsdonksveer
Nancy Degens-Theissen - rkvvwdz - Bocholtz
Natasja de Looff - korfbalvereniging Ondo - Middelburg
Natasja Kok - Borhave - Borne
Natasja Westmaas - VV Zwaluwen - Vlaardingen
Nathan Rutjes - RKSV Groene Ster - Heerlen
Naud van der Kar - v.v. B.Z.S. - Beusichem
Nel van Essen - HZC de Robben - Hilversum
Nel van Hout - PSV Handbal - Eindhoven
Nelly Aaf (Nel) Veenstra - Lycurgus Advendo - Schagen
Nelly Zinkweg - Reddingsbrigade Dordrecht - Dordrecht
Nelson Tromp - Blue Hawks - Zwolle
Nick Bastiaan - OWIOS - Oldebroek
Nick Fabrie - Sv braakhuizen - Geldrop
Nico Akkermans - Willem2 (am) - Tilburg
Nico de Lange - TTV Alexandria'66 - Rotterdam
Nico Demmers - HSV DUNO - 's-Gravenhage
Nico Geurts - DAW Schaijk - Schaijk
Nico Gordijn - MVV 27 - Maasland
Nico Hulstaart - Z.V. De Duck - Brielle
Nico Snijders - svc - Standdaarbuiten
Nico Thijs - Korfbal vereniging Eymerick Heeze - Heeze
Nico van Eldijk - Leones - Beneden-Leeuwen
Nico van Erp - OTTC ( osse tafeltennis club - Oss
Nico vd Sluis - Groen Wit 62 - Apeldoorn
Nicolai v.d. Heijden - Generaal Michaelis - Best
Nicole Olde Weghuis - LTV Meijenhagen - De Bilt
Niek Akkermans - dia - Teteringen
Niek Kuijer - vv Schalkwijk - Schalkwijk
Niels Corbijn - Dierensche Boys - Dieren
Niels Luteijn - Zeelandia Middelburg - Middelburg
Niels van Engelen - sv DSV - Sint Anthonis
Niels Verburg - c.k.c - Maassluis
Nigel Walraven - Amici Racing team - Gorinchem
Nikki Raaijmakers - PSV handbalvereniging - Eindhoven
Nina Bonnes - sv Overbos - Hoofddorp
Noa Niemantsverdriet - Judo Goes - Goes
Noah Alarcon Moena - VVOR - Rotterdam
Noel Temmink - G.K.V. ons clubje - Enschede
Nol Klaassen - SV Orion - Nijmegen
Noortje de Baar - Dames t zand tilburg - Tilburg
Olaf van Geel - Budosport van Geel - Valkenswaard
Ondo Carlo van Bussel - Asten - Asten
Onno Kukler - Kids united - Groningen
Orpheo Cotino - Zuidoost United - Amsterdam-Zuidoost
Otto Schut - vv WHC - Wezep
Oud Bominaar - RBC - Roosendaal
Owen van Dijk - Vvvroosendaal - Roosendaal
Pascal Batenburg - Chonkwon Taekwondo - Maastricht
Pascal de Swart - OSC ‘45 - 's-Hertogenbosch
Pascal Kersten - Stichting jeebee - 's-Hertogenbosch
Pascal Semmekrot - Stevo - Geesteren
Pascal Sluyter - Rkkv Wilhelmina - 's-Hertogenbosch
Pascal Visser - Vv gemert - Gemert
Patric Kristen - kv Noord Berghuizen - Oldenzaal
Patricia de Geus - GTV Argos - Zaltbommel
Patricia Dieleman - AV SCHELDESPORT - Terneuzen
Patricia Maljaars - HSV Hoek - Hoek
Patrick Adriaanse - tennisvereniging De Hellekens - Hapert
Patrick de Jong - Soccer boys - Bleiswijk
Patrick de Wijse - SC Millingen - Millingen aan de Rijn
Patrick de Wit - Hvv'24 - Hulst
Patrick Derks - chrc - Heelsum
Patrick Hemelaar - VV Steen - Sint Jansteen
Patrick Kaat - Luctor Heinkenszand - Heinkenszand
Patrick van der Vliet - Atomium - Rotterdam
Patrick van Meenen - VSV Vreeswijk - Nieuwegein
Patrick van Schilt - Lepelstraatse Boys - Lepelstraat
Patrick Weijers - S.V. Nijmegen - Nijmegen
Patries Davits - Fc Eindhoven AV - Eindhoven
Patty Marcus - VV Eldenia - Arnhem
Paul de Vreugd - Hockey Club Catwyck - Katwijk aan Zee
Paul Gubbels - vvk - Groningen
Paul Haazen - olympia boijs - Ommel
Paul Luijnenburg - MHV Evergreen - Maassluis
Paul Pluijmert - RCD - Dordrecht
Paul Reintjes - Sv juliana31 - Malden
Paul Schoonderwalt - VvDBS - Eindhoven
Paul Sengers - Be-Ready - Hank
Paul Stumpé - Personeelsvereniging Nederlandse Spoorwegen, afdeling tafeltennis - Rotterdam
Paul Suijkerbuijk - RKVV Schijf - Schijf
Paul van der Ven - Sliedrecht Sport (volleybal) - Sliedrecht
Paul van Doren - RKVVO - Veldhoven
Paul van Haandel - Golf Club Zelle - Hengelo (Gld.)
Paula Benders - Loopgroep Visie - Ermelo
Paula Tielemans - Tennisvereniging Tegenbosch - Eindhoven
Paula van Dam - Spirit - Ouderkerk aan den IJssel
Paulien Saarloos - T.v. N.v.t.v. - Nieuw-Vossemeer
Paulien ten Velde - zenderen vooruit - Zenderen
Pauline van Bruggen - Hwarang Dragon Tae kwon do - Haarlem
Pauline van der Drift - TC Woerden - Woerden
Pedro Boomaars - WDS'19 - Breda
Peet Slaman - SC Monster - Monster
Peet van der Zande - Velo - Wateringen
Perry v.d. Hoogen - Boules de Bouf - Oss
Peter Abbink - Sportclub Westervoort - Westervoort
Peter Boendemaker - S.v. ST Adelbert - Egmond-Binnen
Peter Claassen - Hockeyclub HDS - 's-Gravenhage
Peter de Ruiter - OBC - Oss
Peter de Vet - ZV De Vennen - Dongen
Peter de Wolf - HC Helmond - Helmond
Peter Develing - SV Loosduinen - Den Haag
Peter Dorlas - Visvereniging Vooronsplezier - Ede
Peter Gram - sc Kruisland - Kruisland
Peter Hooijen - Bladella - Bladel
Peter Hopmans - Peter Hopmans - Eindhoven
Peter kamp - Oranje zwart de hoeksche - Westmaas
Peter Kok - VV Hierden - Hierden
Peter Konings - Oudenbossche Tennis Club - Oudenbosch
Peter Kruizinga - brabantia - Eindhoven
Peter Kuijsten - RKDVC - Drunen
Peter Lommers - HHC'09 - Heusden
Peter Looyesteijn - Vuc - 's-Gravenhage
Peter Naaktgeboren - VV Rockanje - Rockanje
Peter Sanders - De hechte band - Mierlo
Peter Schiks - Beuningse Boys - Beuningen
Peter Simon - Tc de Helze - Geldrop
Peter Snaaijer - VC Vlissingen - Vlissingen
Peter v.d.Kerkhof - De Mast Geldrop mkerkhof@brabantnet.nl - Geldrop
Peter van Beelen - CKV Albatros - Zwijndrecht
Peter van Borre - Voetbalvereniging Kwiek '78 - Avenhorn
Peter van de Rovaart - Scootmobielclub Veenendaal - Veenendaal
Peter van den Nieuwenhuijzen - ssv brabant schietsport - Nistelrode
Peter van der Wijst - Handboogvereniging Doele Willem III - Boekel
Peter van Dijk - Olympus 70 - Naaldwijk
Peter van Ham - Sv BLC - 's-Hertogenbosch
Peter van Hout - Rksv nuenen - Nuenen
Peter van Wanrooij - Waterpolo vereniging waterproof maastricht - Maastricht
Peter Vennings - Jong Nederland - Drunen
Peter Verhallen - R.K.V.V. Emplina - Den Bosch
Peter von Meijenfeldt - Walking Nordic vereniging Gilze en Rijen - Rijen
Peter Wisselink - Voetbalvereniging Drechtstreek - Papendrecht
Peter-Paul Geurts - Mixed Hockey Club Boxmeer MHCB - Boxmeer
Petra Bindt - B.H.V. Push - Breda
Petra ten Pas - Penta - Winterswijk
Petra Tielemans - TV Tegenbosch - Eindhoven
Petra van Halderen - Sbv The Hurricanes - Spijkenisse
Phil Spooren - D.S.P.Jeu de Boele club - Bladel
Philip Haast - Oudenbosche Tennis Club - Oudenbosch
Pierre Arts - Olympia - Boxmeer
Piet Bastings - SC't Zand - Tilburg
Piet Bax - GSCODS - Dordrecht
Piet Beijer - Dynamica. ( Atletiek ) - Middelburg
Piet Bevaart - Voetbalvereniging Zuidland - Zuidland
Piet Bolten - VV.HSV - Heiloo
Piet Buteyn - SV.Nieuwdorp - Nieuwdorp
Piet Custers - Hapse Boys - Haps
Piet de Ronde - Vv Oosterhout - Oosterhout
Piet Dorst - FC Binnenmaas - Maasdam
Piet Huurman - XerxesDZB - Rotterdam
Piet Koevoets - VV INTERNOS - Etten-Leur
Piet Kuiper - v v peursum - Giessenburg
Piet Kuisters - Rfc - Raamsdonksveer
Piet Lensen - RC The hookers - Hoek van Holland
Piet Ouwerkerk - Cobu Boys - Amersfoort
PIET OVERDUIN - SVC.08 - 's-Gravenhage
Piet Post - VV Peursum - Giessenburg
Piet Schuitvlot - v.v.Spui - Spui
Piet Smit - dvs33 - Ermelo
Piet Stam - Westerduin BIljard Club - Heemstede
Piet Stevens - sc westervoort - Westervoort
Piet Stoel - SV Lelystad67 - Lelystad
Piet Stougie - Brugrunners - Spijkenisse
Piet van der Wel - HVC1 - Hoek van Holland
Piet van Dongen - vvHardinxveld - Hardinxveld-Giessendam
Piet van Zweden - W.V.V ‘67 - Woensdrecht
Piet Verweel - Biljart vereniging Het Anker - Rozenburg
Pieter Bakker - Roeiploeg Urk - Urk
Pieter Bos - S V Raalte - Raalte
Pieter van Bussel - Voetbalwensstichting FC Robinstijn - Deurne
Pieter van der Sleen - B.C.Ricochet - Wijk bij Duurstede
Pieter van Veen - Vitesse Delft - Delft
Pim Koelewijn - v.v. NSC - Nijkerk
Pim van Klarenbosch - Fc oestgeest - Leiden
Purdey Horbach - AutoSmeeing BDC - Soest
Purrel Frankel - Duno - Doorwerth
Quino IJzerman - Habo’95 - Boekel
Quinten van Staveren - Vv ona - Gouda
Raimund Mussig - VV Flits - Papendrecht
Rama jagai - SVV‘91 - Enschede
Ramon Oolthuis - SVLOnga 30 - Lichtenvoorde
Ramon Pap - kv SKF - Veenendaal
Ramon van Dijk - Vv unicum - Lelystad
Ramzi Ben Mustafa - SDV - Rotterdam
Randall Labordus - Tac 90 - 's-Gravenhage
Raoul Flipse - L.T.C de schelde - Vlissingen
Raoul Hartog - SV Spakenburg - Bunschoten-Spakenburg
Ray Hunte - Groen -Wit - Breda
Raymon Erberveld - Haagse Directe - 's-Gravenhage
Raymond de Kruif - Rvc celeritas - Rijswijk
Raymond Kenkhuis - Rood Zwart - Delden
Raymond Schimmel - Sv Charlois - Rotterdam
Regina Groeneweg - VV.Zeewolde - Zeewolde
Rein Jobse - SC Castricum - Castricum
Rein van der Kamp - Red Giants - Meppel
Reinier den Boer - PSV Dodo - Putten
Reinier Müller - sv leidschenveen - 's-Gravenhage
Reinier v.d. Kwast - zvv AZC - Zutphen
Remco Broekhuizen - VV LYRA - De Lier
Remco Hoefnagel - Transvalia ZW - Rotterdam
Remy Eggert - AJc’96 - Losser
Ren´┐Ż Gompel - cdw - Wijk bij Duurstede
Renate stam - Kwiek '78 - Avenhorn
René Vermetten - Oude Glorie Willem II - Tilburg
René Berends - Sv Brunssum - Brunssum
Rene Boonstra - BZD - Culemborg
Rene Boxem - argo - Doetinchem
Rene Ester - AV Spirit Lelystad - Lelystad
Rene Frentz - T.V. Bemmel - Bemmel
Rene Garritsen - ZV Olympia - Geldermalsen
Rene Smeding - Bridgeclub de Speeltuin - Vlissingen
René Stuur - VV Schoten - Haarlem
Rene van Bavel - Rkvv Vaesrade - Nuth
Rene van der Velden - DAW Alkmaar - Alkmaar
Renee Teplate - ERIX - Lichtenvoorde
Renee Hol - Fcv Geldermalsen - Geldermalsen
Renee Klijnsma - TC Holten - Holten
Reno van der Ven - Berghem Sport - Berghem
Rens Hendriksz - VVGZ - Zwijndrecht
Rens Koene - VV Nagele - Nagele
Rens van de Gevel - Rugbyclub The Vets - Valkenswaard
Rens Wijnen - Rkvv dommelen - Dommelen
Renske Gottenbos - Voetbalvereniging Brandevoort - Helmond
Reynders - VV De Fendert - Fijnaart
Ria Haarmans - THORDEBATAAF - 's-Gravenhage
Ria Hofmans - IJTC Groenvliet - IJsselstein (UT.)
Ria Roet - WBSV - Westbeemster
Ricardo Prins - Sc roswinkel - Roswinkel
Ricardo Veldhoen - SV CWO - Vlaardingen
Ricardo Vink - De teerling - Tiel
Ricardo Willemse - Spartaan'20 - Rotterdam
Rich Brouwer - vvz'49 - Soest
Richard de Veer - Sv top - Oss
Richard Kerkhoff - Hvv Hengelo - Hengelo
Richard Molle - Top teakwando eemland - Amersfoort
Richard Smids - Hercules - Utrecht
Richard Smit - Lemelerveld - Lemelerveld
Richard van den Broek - Zwaardkring - Eindhoven
Richard van Leeuwen - FC Zuidlaren - Zuidlaren
Richard Veld - Renkumse Voetbalvereniging Wilhelmina - Renkum
Richard Wink - SVO VVZ - Zwolle
Richi Franken - SV Geinburgia - Amsterdam-Zuidoost
Rick Hagen - Korbus - Waddinxveen
Rick Hartingsveld - EZRC Oemoemenoe - Middelburg
Rick Mast - Eemvogels - Soest
Rick Palm - Scrheden - Rheden
Rick Rottier - SV08 - 's-Gravenhage
Rick Ruikes - Sc Rijnland - Lobith
Rick Rutten - RKVV Teylingen - Sauwerd
Rick Wakker - v.v. Onstwedder Boyes - Onstwedde
Ricky Verhagen - Rc Bulldogs - Almere
Riekelt Fokke Snoek - SV Urk - Urk
Rien Gerritsen - Warnsveldse country dansers - Warnsveld
Rien Ruijten - SC Kruisland - Kruisland
Rien Simons - Deto Twenterand - Vriezenveen
Rien van der Aa - Stormvogels '28 - Siebengewald
Rien van Doorn - The whoopers - Berlicum
Rien van Harselaar - VV Zwammerdam - Zwammerdam
Rien van Oirschot - Tilburg Road Runners - Tilburg
Ries Brouwer - Vvz49 - Soest
Ries Hoogland - vv 't Goy - 't Goy
Riet Koekoek - Wezepse tennisclub - Wezep
Riet van den Brandenburg - Oud - fit - Wijchen
Rietje Stoekenbroek - ODIZ-Frogs - Zaandam
Rik de Greef - H.C.Liempde - Liempde
Rik Eenkhoorn - Sc Genemuiden - Genemuiden
Rik Noorduin - HC Eindhoven - Eindhoven
Rina Glaudemans - evvc - Vinkel
Rini Raaijmakers - T.V. Zijtaart - Veghel
Rini v.d. Crommenacker - VC Were-Di - Gemert
Rinie Sleegers - sv Someren - Someren
Rinie van Hoek - SJVV - Deurne
Rinus Berrevoets - WIK - Kerkwerve
Rinus Goedhart - WSV Waalwijk 82 - Waalwijk
Rinus Szymanski - LTC de Schelde - Vlissingen
Rita Ligtenbarg - Hamelandse ruiters - Geesteren
Ritch te Kampe - Sportclub ‘25 - Bocholtz
Rob Bronckers - usv Hercules - Utrecht
Rob de Vries - Alexandria 66 - Rotterdam
Rob Droppert - MZC'11 - Zierikzee
Rob Fase - Korfbalvereniging KCC/SO natural - Capelle aan den IJssel
Rob Hobus - SV Leveroy - Leveroy
Rob Rutze - De Bevelanders - Kapelle
Rob van Tongeren - sv Budel Voetbalvereniging sinds 1929 - Budel
Rob Vos - VV Zeelandia Middelburg - Middelburg
Robbert Bergsma - rkhvv - Huissen
Robert de Vries - Groen-Wit '62 - Apeldoorn
Robert Frankrijker - vv HWD - Rotterdam
Robert Kleinwassink - Sv Halle - Halle
Robert Rikken - Rkvv Tongelre - Eindhoven
Robert van Uden - s.v. O.S.S. '20 - Oss
Robert Vertenten - Clingse hengelaarsvereniging - Clinge
Robert Westhoff - SWZ Boso Sneek - Sneek
Roberto Wiredu - Voc - Rotterdam
Robin Klifman - Vvgz - Zwijndrecht
Robin Meerman - Dalto - Driebergen-Rijsenburg
Robin van Venrooij - Woezik - Wijchen
Robin Wiendels - sv Loil - Didam
Rodney Ebing - Dso - Zoetermeer
Roel Baarda - Foarut - Menaam
Roel Pettinga - Meervogels 60 Handbal - Akersloot
Roel Zuidema - VV Hoogeveen - Hoogeveen
Roeland Engelen - Koninklijke H.C. en V.V. - 's-Gravenhage
Roelf van der Wal - wandelsportvereniging D.B.W. (De Blije Wandelaars) - Blijham
Roelof Boven - Alcides - Meppel
Roelof de Wolde - Cvvo - Lemmer
Rome Klaassen - t.c gilze - Gilze
Ron de Boer - CWO - Vlaardingen
Ron de Bruijn - Velo - Wateringen
Ron Hagen - VV Schoten - Haarlem
Ron Hoekstra - Tempo’34 - Rotterdam-Albrandswaard
Ron Sabbe - Badmintonvereniging Veenshuttle - Mijdrecht
Ron Schöhage - RKSV Pancratius - Badhoevedorp
Ron Spruit - Dalto/Klaverblad Verzekeringen - Driebergen-Rijsenburg
Ron Stomp - SCH - Harmelen
Ron Valkenburg - Soccer Boys - Bleiswijk
Ron van Rosevelt - RCS - Oost-Souburg
Ron van Zal - Everstein - Everdingen
Ronald Aarts - NSV - Nispen
Ronald Brandes - Fc Harlingen - Harlingen
Ronald de Wit - SV Deurne - Deurne
Ronald Dorenbos - Meko - Meppel
Ronald Goldbach - SVG De Mijnstreek - Heerlen
Ronald Happee - ISR - Ridderkerk
Ronald Permentier - Victoria Squash Rotterdam - Rotterdam
Ronald Snijder - Csv vios vaassen - Vaassen
Ronald van Noije - sc Elshout - Elshout
Ronald van Nus - Walking Wheels stichting rolstoeldansen - Hoofddorp
Ronald Verheuvel - Mudo Kwan - 's-Hertogenbosch
Ronnie de Keyzer - MOC'17 - Bergen op Zoom
Ronnie Weeren - Hapse boy's - Harbrinkhoek
Ronny Vogt - FC Eibergen - Eibergen
Roos van Drimmelen - BRC bredase rugby club - Breda
Rosanne Dubbink - L.O.V.A. Vroomshoop - Vroomshoop
Rowan Snoep - vv Bevelanders - Kamperland
Rowan van Toorn - Nivo sparta - Zaltbommel
Rowena Koen - SV Postschutters '63 - Rotterdam
Roy Aarts - Rksv liessel - Liessel
Roy de Jong - R.w.Rottemeren. - Bergschenhoek
Roy Korving - Boksschool - Benthuizen
Roy Landman - S.V. Wilhelminaschool - Hengelo
Roy Luttenberg - De Zweef - Nijverdal
Roy Mulder - VV Kloetingen - Kloetinge
Roy Olde Velthuis - DZSV - Aalten
Roy Waarts - HKV/ons Eibernest - 's-Gravenhage
Ruben Hermanns - vv DEO - Borculo
Ruben Maas - Cluzona - Wouw
Ruben Tolkamp - De Peddelaars - Aalten
Rudi Thielen - voetbalclub SCE - Nijmegen
Rudi Verdam - Quick 20 - Oldenzaal
Rudy Biekart - vv Alterno - Apeldoorn
Ruth Dercks - Klimop - Kekerdom
Ruud Brugmans - Sv DOSKO - Bergen op Zoom
Ruud Megens - Margriet - Oss
Ruud Vlak - ZBC'97 - Zwijndrecht
Ruud Wolters - V. V. Zandpol - Zandpol
Ruud Woord - arsv THOR - Roosendaal
Salih Ismail Akkurt - Sc Veluwezoom - Velp
Sam de Regt - Simonshaven - Simonshaven
Sam van der Veen - SMHC - Sneek
Sam Zoetmulder - Wodan - Eindhoven
Sander Hüsken - ZVV Eindhoven - Eindhoven
Sander Krook - Team Coolen - Oisterwijk
Sandra Buter - BV. RICOCHET - Wijk bij Duurstede
Sandra Schonewille - oranje nassau - Almelo
Sandra Sullivan - PSV Handbal - Eindhoven
Sandra van Gelderen-Buter - BadmintonClub Ricochet - Wijk bij Duurstede
Sanne van der Leest - Turnoss - Oss
Saskia Tieben - Drum en Showfanfare DES - Doetinchem
Sean O'Sullivan - Rood Wit"62 - Helmond
Sebas Wollinga - Vv hoogezand - Hoogezand
Sebastiaan Scheij - v.v. Hedel - Hedel
Sebastiaan Selders - PV " Woensel 2000 ". - Eindhoven
Sebastiaan Tempelaars - nieuw borgvliet - Bergen op Zoom
Sebastiaan Veenendaal - Sportclub Enschede - Enschede
Sef Ewalds - VVV venlo - Venlo
Senna Wieskamp - Bon Boys - Haaksbergen
Seth Severijns - VV Rijen - Rijen
Siem Kesting - VV Woubrugge - Woubrugge
Sietske van der Worp - De Apeldoornse Watervrienden - Apeldoorn
Silke Akkermans - Handbalvereniging Made - Drimmelen
Silvano Geurtse - SC Erica - Erica
Simon van Tilburg - v.v.Baronie - Breda
simone - DVS'Ermelo - Ermelo
Simone Schumm - SC Movado - Dordrecht
Simone Tuyl - De butterflies - Rucphen
Simone Veenstra - GV klazienaveen - Klazienaveen
Sjaak Baars - v.v. Brederodes - Vianen
Sjaak Boelaars - FCDrunen - Drunen
Sjaak Brouns - The Flying Shuttle - Barendrecht
Sjaak Corbijn - VV Dierensche Boys - Dieren
Sjaak Derksen - ndd zwemvereniging - Doetinchem
Sjaak Hoevenaar - H.V. Desk - Kaatsheuvel
Sjaak van der Stoep - Togb - Berkel en Rodenrijs
Sjaak van Santvliet - MSV'71 - Maassluis
Sjac de Jong - the backhands - St. Willebrord
Sjako Schipper - vvwolfaartsdijk - Wolphaartsdijk
Sjef Faber - De graafschap jeugd ( vrijwillig) - Doetinchem
Sjef Vos - HVV HELMOND - Helmond
Sjoerd Goepkar - HOV/DJSCR - Rotterdam
Sjoerd van der Klaauw - KV Emmeloord - Emmeloord
Sjoerd van Eijden - V.V. Schalkwijk - Schalkwijk
Sjoerd Veerkamp - De Witte Schare - Schaijk
Sjors Storkhorst - RKZVC - Zieuwent
Sjors van Aalst - sv basteom - Steenderen
Sophie Kuiper - MHCOss - Oss
Sophie Salari - NIEUW BORGVLIET - Bergen op Zoom
Stan Bollenbakker - v.v. D.h.S.C. - Utrecht
Stan Tomassen - SV Someren - Someren
Stanja Datema - Hockey Combinatie Schiedam ( HCS ) - Schiedam
Steef Schelling - AMVJ - Amsterdam
Stef Heesters - De knorhaan - Bavel
Stef Hovens - Tennisclub Maliskamp - Rosmalen
Stef Vlap - vvvoorwaarts - Westerhaar-Vriezenveensewijk
Stefan de Waard - VVGZ - Zwijndrecht
Stefan Eilander - modelvliegtuigclub Emmeloord - Emmeloord
Stefan Lammerse - VV Zundert - Zundert
Stefan van de Beld - Hoogeveense schietsport vereniging - Hoogeveen
Stephan Jonk - SC Welberg - Steenbergen
Stephan Kremers - HSV Losser - Losser
Stephan kuijpers - Handbal vereniging Heerle - Roosendaal
Stephan Wijlaars - PSV AB - Eindhoven
Sterre Smit - SV Den Hoorn - Den Hoorn
Steve Oosterkamp - SV Dalfsen - Dalfsen
Steven Wilbrink - WSV'30 - Wormer
Stijn Steenhuis - H.V.C. - Barger-Compascuum
Susan Teijken - Z en PV Nuenen - Nuenen
Suzan van Zitteren - Hockeyclub 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Suzanne weiland - ZV De Waterwolf - Badhoevedorp
Sven Berends - SV Brunssum - Brunssum
Sven Batstra - Swz Boso Sneek - Sneek
Sven Louter - BVV Barendrecht - Barendrecht
Sven Mensink - DES - Nijverdal
Sven Willeboordse - JVC - Julianadorp
Swenne de Ruiter - VVGZ - Zwijndrecht
Sylvia Bruel - vvCKC - Rotterdam
Sylvia Hondebrink - AVC Heracles - Almelo
Sylvia van den Oosten - VVOR - Rotterdam
Sylvia Van Dijk-Hondebrink - AVC Heracles - Almelo
Tamara en Wiljan Boschman - WHC - Wezep
Tamara Otten - IJGV - IJsselmuiden
Tessa van Breugel - Korfbalvereniging ojc’98 - Berkel-Enschot
Teun Breedijk - Schaatsvereniging Woudenberg - Woudenberg
Teun van Oerle - SV. Panningen - Panningen
Thale Lesschen - Korbis - Waddinxveen
Theo Jukes - Audax - Roosendaal
Theo Kok - UD Weerselo - Weerselo
Theo Maessen - bridgeclub geleen - Sittard
Theo van Dam - Focus '07 - Culemborg
Theo van de Veeken - vv rijen - Rijen
Theo van den Hout - DAK - Drunen
Theo van Dongen - BC 't Ivoor - Boxtel
Theo van Geene - Volleybalvereniging - Vollan 65 - Langenboom
Theo van Lankveld - L.T.V.De Beek - Sint-Michielsgestel
Theo van Ravenzwaaij - VFC - Vlaardingen
Theo van Uum - SV. Zeddam-Sint Joris - Zeddam
Theo Walthie - H.S.V.The Braves - Gouda
Theo Zuidberg - vv Berkum - Zwolle
Thijs Timmerman - SVZW - Wierden
Thijs Verheij - Hou - vast - Alphen aan den Rijn
Thimo Deden - RKVV Van Nispeb - De Zilk
Thimo Petri - Ltc Dos - Vlissingen
Thirza de Bruin - The Pride of the Netherlands - Huizen
Thom Haaksma - KRSV-Vredenburch - Rijswijk
Thomas Bergink - R.k.s.v sarto - Tilburg
Ties Slagter - Heijmans Excelsior Damvereniging - 's-Hertogenbosch
Tietie Dijkstra - Wykels Hallum - Hallum
Tijmen Pater - V.S.C.O.'61 - Oosterwolde
Tijmen Verheij - Concordia Wehl - Wehl
Tijn v d Werken - WSV Well - Well (Maasdriel)
Tim Giesbers - s.v. A.W.C. - Wijchen
Tim Hendriks - Movement studios - Eindhoven
Tim Joosse - Ssv65 - Goes
Tim Spoor - Sportlust - Vroomshoop
Tim van Tuijl - Tv wettenseind - Nuenen
Timo Buskens - Sv Brandevoort - Helmond
Timo Schonkeren - Brevendia - Stramproy
Tine Le Noble - bewegen in het water op muziek voor 65plussers - Rotterdam
Tineke Hordijk - Vv Bergambacht - Bergambacht
Tineke Lijnbach - L.T.C. De Schelde - Vlissingen
Tineke Spiering - Dendé de maré - Arnhem
Tineke Visser - Always Forward - Hoorn (NH.)
Tinie van de Ven - pedaleur - Oirschot
Tiny Heijmans - Nooit Gedacht - Geffen
Tiny van Katwijk - Handball mhv81 - Mill
Tjerk Boonstra - Vv Oldenzaal - Oldenzaal
Tjeu Verstappen - VC Peelpush - Meijel
Tobi Oude Luttikhuis - VMC - Vasse
Tobias Cremers - Juliana 31 - Malden
Toine Smits - Wilhelmina Boys - Best
Toke Poesse-Legebeke - ABS - Bathmen
Tom Klos - Vv Moerkapelle - Moerkapelle
Tom Markvoort - Sportclub Rijssen - Rijssen
Tom Pauw - VVV Sliedrecht - Sliedrecht
Tom Stoltenborg - Longa 30 - Lichtenvoorde
Tom van den hout - V.V. Hovoc - Hoeven
Tom Versluys - Haagse Golfvereniging Leeuwenbergh - 's-Gravenhage
Tom Weber - Tennisvereniging Groesbeek - Groesbeek
Tommy van den Broek - Voltreffers Korfbalvereniging - Oosterhout
Ton Davelaar - Advendo 57 - Ederveen
Ton de Groot - VV Rozenburg - Rozenburg
Ton Hoosemans - Hilvaria - Hilvarenbeek
Ton Limmen - RKVV DEM - Beverwijk
Ton Mets - SO Soest - Soest
Ton van den Oetelaar - I CAN WOUNDED WARRIORS CYCLING TEAM - Zutphen
Ton van der Heijden - V.V. Hoogeloon - Hoogeloon
Ton Vernooij - VV schalkwijk - Schalkwijk
Ton Witlox - ttv gageldonk - Breda
Tonnie Duisters - Hoortrunners - Budel-Dorplein
Tonnie Waanders - Elburgersportclub - Elburg
Tonny Mulder - Sportschool Geelhoed - Vlissingen
Tony van Dijke - O.D.I.O. - Ossendrecht
Toon Bekkers - TC 't Verzetje Deurne - Deurne
Toon Buijs - D.B.G.C - Oude-Tonge
Toon de Croon - Atletiekvereniging Oirschot - Oirschot
Toon Hereijgers - vv Wernhout - Wernhout
Toon Janssen - Sc Millingen - Millingen aan de Rijn
Toon Langenbewrg - Kruisboog Excelsior - Halsteren
Toon van den Velden - Uvv 40 - Ulvenhout
Toon van Oorschot - Vv Bruheze - Helmond
Toon Vermeulen - Vv kloetinge - Kloetinge
Toos Gesell - Symmachia - Roosendaal
Touhami Kherazi - Olympia Haarlem - Haarlem
Trees Loots - CWP - 's-Gravenhage
Trienke Zwerver - vv Drachten - Drachten
Trijntje Bijker - SVN'69 - Nijeveen
Trudie van de Berg - Olympus'70 - Naaldwijk
Truus Bronswijk - RKSV NEO - Borne
Twan Thomassen - Vv Excellent - Oploo
Tygo Mels - willem ll - Tilburg
Ursela van der Ham - T boulend schaep - Dordrecht
Urseline Smit - Handbal JuRo Unirek VZV - 't Veld
Ursula van Ham - Cdp t Boulende Schaep - Dordrecht
Valence Bikkel - u.s.o - Steenbergen
Valerie Doornkamp - BC'70 Veluwe - Vaassen
Victor Verloop - Korfbalvereniging Fluks - Noordwijk
Vincent Noordoven - Foreholte - Voorhout
Vincent van Luijk - WSB Apeldoorn - Apeldoorn
Vincent van Son - RBC - Roosendaal
Vincent Vloemans - Loopgroep Blixemsnel - Eindhoven
Viradj - OSC Oosterhout - Oosterhout
Walter van den Hoogen - ZBVH - Zuid-Beijerland
Wam Siyambango - Kids Soccer Skills School - Lelystad
Wander Brummel - UVV - Utrecht
Wendy Scheuten - ATC Wijhe - Wijhe
Wesley van Houten - BWO - Hengelo
Wessel Rosegaar - SEV korfbalvereniging - Zelhem
Wicher de Boer - cvv O.N.S. Sneek - Sneek
Wiebe Spreeuw - Dommelen - Dommelen
Wijtze Velema - Wit-Blauw/Green Organics - Kampen
Wil Bsink - ETV VOlley - Eindhoven
Wil Groenewoudt - Tsv Gudok - Tilburg
Wil Knops - Bridgeclub lammereburg - Vlissingen
Wil Kolenbrander - Fulco Regionaal mannenkoor - IJsselstein (UT.)
Wil Pulleman - DBGC - Oude-Tonge
Wil van den Hanenberg - V.V. Maliskamp - Rosmalen
Wilco van Dommelen - VV Dieren - Dieren
Will Kolenbrander - Fulcos Regionaal mannenkoor - IJsselstein
Willem Boeve - V.v. svi - Zwolle
Willem Brugts - HC Zwolle - Zwolle
Willem de Ruyt - Velo Wateringen Westland - 's-Gravenhage
Willem Dijkstra - DTD - Jelsum
Willem Haak - VV De Fendert - Fijnaart
Willem Hustinx - VC Shot - Culemborg
Willem Jan van Ooijen - Gaviiformer OWSV - Elst
Willem Kruit - Wijhe92 - Wijdewormer
Willem Paas - Pickwick players - Deventer
Willem van Dam - Cvvberkel - Berkel en Rodenrijs
Willem van der Plas - AV Rijnsoever - Katwijk
Willem van Oudheusden - P W Golf - Enschede
Willem Vork - NSV'46 - Noorden
William Donkers - Tennisvereniging Handel - Handel
William Kuijpers - SV Brandevoort - Helmond
William van Kempen - Kofbalvereniging HKC - Utrecht
Willie Bouwhuis - FC Trias winterswijk - Winterswijk
Willie Kist - Special Needs Judo Vereniging - Amsterdam
Willy de Pré - VV Biervliet - Biervliet
Willy Knop - BC De Speeltuin Vlissingen - Vlissingen
Willy Sagel - ASVB - Blijham
Willy Tekath - Sv Audacia - Moergestel
Wilma Dirken - Twirl- en Majorettevereniging Mobilé - Bosschenhoofd
Wilson Spoor - Omnivereniging Sportlust Vroomshoop - Vroomshoop
Wim Bastiaansen - DVO - Made
Wim Bekken - Warnsveldse boys - Warnsveld
Wim Brugs - HC Zwolle - Zwolle
Wim de Groot - VV Raamsdonk - Raamsdonk
Wim de Leu - CJVV - Amersfoort
Wim de Lusenet - Tennisvereniging Beekbergen - Beekbergen
Wim Drissen - HC Oranje-Rood - Eindhoven
Wim Egbertsen - Sp.doesburg - Doesburg
Wim Geertman - Ambulare - Wierden
Wim Goverde - DEVO - Bosschenhoofd
Wim Habraken - UNA - Veldhoven
Wim Heijmans - Reddingsbrigade Dordrecht - Dordrecht
Wim Hoitzing - Rolder Boys - Rolde
Wim Huisman - S.V. VOORWAARTS - Twello
Wim Looijen - TC Ittersum - Zwolle
Wim Muns - Kogelvangers - Willemstad
Wim Pluimert - XerxesDZB - Rotterdam
Wim Riemslag - VVV Baronie - Breda
Wim Rodijk - Tennisvereniging Epe - Epe
Wim Rood - Menvereniging Achter 't Peerd - Eefde
Wim Ruyken - V.V. Vlijmense Boys - Vlijmen
Wim Steenbekkers - Voetbalvereniging DSC - Kerkdriel
Wim Stigter - Karate Instituut Wairando - Dordrecht
Wim van der Eijk - V.V. Odin - Utrecht
Wim van der Zijden - BCC - Culemborg
Wim van Doorn - Esto - Bodegraven
Wim van Gulick - Real Lunet - Vught
Wim van Haren - sv top - Oss
Wim van Wilgen - SV KMD - Wateringen
Wim Veenginga - Osv - Oostzaan
Wim Vehof - MC de Toerenteller - Albergen
Wim Vermeulen - rkvv tongelre - Eindhoven
Wim Vink - gtc overwaard - Gorinchem
Wim Westerveld - AZSV - Aalten
Winy Broeders - Madese Boys - Made
Wobbe de Haan - DTS - Surhuizum
Wout van Dongen - O . s . s . Volo - 's-Hertogenbosch
Wout Appels - HC&FC Victoria - Hilversum
Wout Messemaker - vvRhoon - Rhoon
Wout Nesselaar - SV Zeist - Zeist
Wouter Goverde - Virtus - Zevenbergen
Wouter Grijs - Union - Nijmegen
Wouter ten Zijthof - Rohda Raalte - Raalte
Wouter van Aanholt - KV DOT - Oss
Wouter van de Vendel - Wds19 - Breda
Wouter van Nunspeet - Delftse tennisbond - Delft
Xaira Nijsen - R.C.S. - Oost-Souburg
Yannic Hoonhoud - vv Schalkwijk - Schalkwijk
Yanyi Thong - GESPOSS - Oss
Yasmine Berends - HMC - Hattem
Yermain Stoop - VELO - Wateringen
Yessin van der Linde - SEOLTO - Vlissingen
Yordi Vos - WSV Well - Well (Maasdriel)
Yorick Simonis - LTC Vredenburch - Rijswijk
Yvette Sterken - RSG-Zuidlaren - Zuidlaren
Yvonne Hartman - VV Hees - Soest
Yvonne Kooijmans - De Hopbel - Schijndel
Yvonne Mellink - Sport inn - Steenwijk
Yvonne Ruiterman - sv Den Hoorn - Den Hoorn
Zakaria el Mansori - Zwemlust den hommel - Utrecht
Zandra Emmers - BK'84 - Den Helder
Zwitsar - Boksbond - Benthuizen

Volg ons

Samen met
Clubhelden van de amateursport

Clubheld van de amateursport van de Persgroep maakt gebruik van cookies.

Clubheld van de amateursport van de Persgroep gebruikt cookies en vergelijkbare technologieën (‘cookies’) onder andere om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren en deze informatie toevoegen aan bezoekersprofielen.

Cookies kunnen worden gebruikt om advertenties te tonen en producten aan te bevelen die aansluiten op jouw interesses. Ook derden kunnen jouw internetgedrag volgen. Cookies kunnen gebruikt worden om op sites van derden relevante advertenties te tonen. Cookies van derde partijen maken daarnaast mogelijk dat je informatie kunt delen via social media zoals Twitter en Facebook.

Clubhelden van de amateursport van de Persgroep deelt de informatie die zij verkrijgt middels het gebruik van cookies en vergelijkbare technieken, waaronder ook persoonsgegevens, in een samenwerkingsverband genaamd NLProfiel van Buymedia Nederland met Sanoma en Telegraaf Media Groep om gezamenlijke groepsprofielen op te stellen. Door op ‘Akkoord en naar deze site’ te klikken, gaat u akkoord met de verstrekking van uw (persoons)gegevens aan Sanoma en Telegraaf Media Groep voor de totstandkoming van de gezamenlijke groepsprofielen.

Meer informatie hierover vind je in ons cookie-statement. Klik hieronder op "Ja, ik accepteer cookies" om akkoord te gaan. Heb je vragen of opmerkingen, neem dan contact op met de klantenservice.